Нові вимоги для в'їзду до Німеччини

article

Через пандемію Covid-19 у Німеччині діють обмеження на в'їзд громадян з багатьох країн, зокрема України. 
При в’їзді із зон ризику, якою вважається територія України, обов’язковими є електронна реєстрація, проходження тесту на коронавірус і перебування на карантині, незалежно від результатів тесту та положень відповідної федеральної землі.
Подорожуючі, з України повинні перед прибуттям до Німеччини зареєструватися на сайті: www.einreiseanmeldung.de й мати при собі підтвердження реєстрації при в’їзді.
Подорожуючі, які досягли 6-річного віку, повинні ще до в’їзду отримати й мати при собі результати тесту на коронавірус SARS-CoV-2, щоб за вимогою пред’явити їх відповідальним органам влади при в’їзді, а також за потреби транспортним підприємствам до початку подальшої подорожі.
Тест на COVID-19 потрібно пройти максимум за 48 годин до в’їзду (момент взяття зішкрібу). Результати тесту надаються в електронній чи письмовій формі німецькою, англійською або французькою мовою.
Незалежно від результатів тесту проходження 10-денного карантину є обов’язковим за положеннями відповідної федеральної землі. 10-денний карантин можна припинити не раніше ніж через 5 днів після в'їзду шляхом подання негативного результату тесту на інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.
Джерело: Посольство Федеративної Республіки Німеччина