2019-08-07

Коли подорож дешевша за пачку цигарок

У пострадянському суспільстві існує думка, що подорожі за межі своєї країни – велика розкіш, а на відпустку потрібно накопичувати увесь рік, відмовляючи собі у багатьох приємних речах, аби в результаті  тиждень-два поніжитися під сонцем Єгипту чи Туреччини. Натомість європейці практикують невеличкі подорожі на 2-3 дні в середньому що два місяці. Звісно, перше, що спадає на думку – «у них зарплати ж набагато вищі аніж в Україні». Це безумовно так. Але важливу роль відіграє і транспортна інфраструктура всередині Євросоюзу. Авіалоукостери, автолоукостери, залізниця там розвинути на стільки, що квитки до іншої країни можуть коштувати лише 2-3 євро.
 
Компанія East West Eurolines перебрала досвід у європейських автолоукостерних компаній і втілила його в українських умовах. У цій статті ми відкриємо перед вами усі карти. Будемо максимально відвертими, адже довіряємо вам, як і ви нам.

Щодня наші сині автобуси із зірками долають тисячі кілометрів автошляхами України, Польщі, Чехії та Німеччини. У автобусах від 40 до 80 посадкових місць. Отже, для того, щоб покрити витрати і при цьому заробити, нам достатньо, щоб автобуси були завантажені на 70%. Щодня тисячі людей вирушають по справах, на роботу чи до родичів – це ті пасажири, що купують квитки у автобусних касах, їм потрібно бути в певному місці, в певний час. Саме вони – наше ядро, наші 70% . І ми надзвичайно вдячні їм за це. 
Та пасажиропотік не завжди однаковий, адже бувають місяці, коли автобуси заповнені на 60, а то й лише на 50 відсотків, отже, залишається багато вільних місць. Керівництво  East West Eurolines вирішило, що це хороша нагода, щоб продати квитки на ці місця практично за безцінь, часом навіть і за 100 гривень. Наголосимо, що це ціна пачки цигарок у країнах Євросоюзу. Це принцип автолоукосту – завчасна купівля квитків, на менш популярні дати. Ви отримуєте поїздку у чудове туристичне місто, а наша компанія постійного клієнта, який неодноразово користатиметься її послугами. 
 
 
 Де ж шукати ці акційні квитки? Їх  можна придбати лише на сайті ewe.ua після короткої реєстрації. 
До речі, після реєстрації ви отримаєте 10 гривень на власний рахунок , а із кожною наступною поїздкою, на ваш рахунок у особистому кабінеті, повертатимуться гроші за придбані квитки. Назбиравши необхідну суму, ви можете їх витратити на придбання нових. Сума повернення залежить від маршруту – це може бути від 2% до 10%. Також, гроші з рахунку можна використати як знижку – накопичені кошти відмінусуються від квитка, який купуєте. Зауважте, якщо придбаєте  декілька квитків, наприклад собі та друзям, то кошти надійдуть від кожного зокрема.
 
Щодо інших акцій, то компанія має практику проведення різноманітних конкурсів та розіграшів квитків і сувенірної продукції на сторінках у соціальних мережах. Шукайте East West Eurolines у Facebook та Instagram. Підписавшись на новини з цих сторінок, у вашій стрічці новин завжди буде інформація про нові акції. Ви першими дізнаватиметеся про «обвал» цін на квитки та нові маршрути, а ще великий контент, який розважить вас в автобусі чи в залах очікування.
 
Ми українська компанія, представники нового бізнесу, як ніхто інший орієнтуємося  на Європу. Усі наші акції та знижки, окрім комерційної складової, мають на меті зробити подорожі доступними для наших клієнтів. Тож подорожуйте, відкриваючи для себе світ, і себе світу. 

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок