2020-07-01

7 порад які допоможуть зекономити гроші під час подорожі


Чомусь прийнято вважати, що подорожі це привілеї багатих. Бортовий журнал East West Eurolines вчергове розвіє цей міф. Ми підготували для вас корисні лайфхаки, які допоможуть значно зменшити ваші витрати під час мандрів Європою.

Квитки

Для початку вам необхідно придбати квитки у місто, яке ви обрали для поїздки. www.ewe.ua

Їжа

Харчуватися в ресторанах Європи дорого. Зазвичай таке задоволення обійдеться вам у кругленьку суму. Але ж не сидіти нам голодними! Щоб спробувати місцеву кухню, рекомендуємо знайти невеличке сімейне кафе за межами туристичних маршрутів.
 

Зв'язок

Якщо подорож на території однієї країни на тиждень і більше, не буде лишнім придбати SIM – картку місцевого оператора. Також економити можна завдяки двінкам та месенджерам через безкоштовний Wi-Fi, який ви можете знайти майже у кожному людному місці чи закладі.


Карта міста

 
У більшості цікавих мандрівникам містах є Туристично Інформаційні Центри, де можна взяти безкоштовну карту міста. У таких центрах, як правило, працівники знають декілька іноземних мов і радо проінформують вас, як краще насолодитися прогулянкою містом.

Смартфон із можливістю сканування Qr-кодів.

Гіди коштують дорого, але дізнатися історію більшості пам’яток можна самостійно відсканувавши -код пам’ятки. Будьте певні, таблички з кодами ви зустрінете всюди, англійська мова там буде.
 

Безкоштовний вхід у музеї та на інші атракції.

Щоб відвідати найкращі музеї Європи великі гроші не потрібно. Для зацікавлення більшої аудиторії музеї пропонують вхід із знижками чи взагалі безкоштовний у певні дні. Тож, якщо музеї вам цікаві, плануйте поїдку так, щоб потрапити саме на ці дні. Всю інформацію можна знайти на сайті музею.
 

Проживайте в апартаментах або хостелах.

Комфортабельні квартири мають декілька переваг перед готельними номерами: ціна проживання дешевше, площа більше, наявність кухні і мансарди, можливість проживати компанією. Хостели - це не совдепівські гуртожитки, це європейські заклади, в яких зупиняється молодь і не тільки. Дві основних переваги хостелів: низька ціна і вдале розташування в центрі міста
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок