7 головних порад туристу

article

Порада №1
Беріть зручне, а не красиве взуття.

 
Щоб  ознайомитися з будь-яким містом, доведеться багато ходити. А що може бути кращим за хороше, провірене взуття?  Обирайте надійне, протоптане взуття, яке точно не буде ніде терти чи створювати дискомфорт. Якщо для гарної фотосесії вам не вдасться обійтися без пари нових туфель – краще спакуйте їх у наплічник.

Порада №2
Не бійтеся вуличної їжі.
На центральних площах європейських країн можна сміливо куштувати різноманітні смаколики. Великий потік туристів просто не залишає шансів продуктам зіпсуватися. Багато міст мають стародавню традицію вуличної їжі, не спробувавши яку, ви не відчуєте місто. 
 
Порада №3
Ще в Україні купіть іноземну валюту, а частину коштів покладіть на банківську картку.
Зазвичай обмінювати гривню на злоті, крони чи євро закордоном не вигідно. Курс може «кусатися», а комісія може бути здирницькою – до 20%. Найкраще підготуватися заздалегідь – купити валюту в українському канторі. Не забудьте також взяти із собою банківську картку, якою можна здійснювати платежі закордоном  з можливістю безконтактних розрахунків (чіп NFC). Громадський транспорт, паркінг, автомати із їжею та багато інших послуг і товарів, даватимуться вам в рази легше.
 
Порада №4
Завантажте на смартфон мобільний додаток із графіком громадського транспорту міста, куди ви прямуєте.
Тут все зрозуміло. Орієнтуватися у чужому місті вкрай складно,  особливо якщо ви не знаєте іноземної мови. Більшість міст мають свої додатки для громадського транспорту, завантажити їх можна в Apple Store чи Google Play. Перевага ще й в тому, що всі вони безкоштовні.
 
Порада №5
Беріть із собою якомога менше одягу.
Зайвий  одяг для мандрівника – додаткова  вага у наплічнику, втрачений простір, де могли б поміститися сувеніри, а також дискомфорт у тісних 
вуличках та метро. Якщо їдете всього на кілька днів і погода не мала б погіршитися, краще взяти лише футболки і одну теплу річ.
 
Порада №6
Відвідайте місцевий туристично-інформаційний центр.
ТІЦ (скорочено від туристично-інформаційний центр) є практично у кожному місті, яке менш-більш привертає увагу туристів. Там вам безкоштовно розкажуть про усілякі події, які відбудуться за час вашого візиту, порадять куди піти, щоб побачити все найцікавіше, та куди краще не йти з тих чи інших причин.
 
Порада №7
Завжди замовляйте квитки завчасно на ewe.ua.

 
Але перед цим обов’язково перегляньте новини на Facebook сторінці East West Eurolines. Цілком можливо, що ви зможете купити ті ж квитки, але із величезною знижкою.