НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Брно-Львів


Який транспорт обрати для поїздки за маршрутом Брно-Львів? Автобус стане оптимальним рішенням: це недорого, швидко і комфортабельно. Тут ви можете забронювати безкоштовно і купити квиток на обраний рейс до Львова.
 

Автобус Брно-Львів


Розклад рейсів Брно-Львів, актуальні акції та знижки для постійних клієнтів ви також знайдете на сайті. Квиток ви можете спочатку забронювати безкоштовно, а оплату здійснити будь-яким зручним для вас способом до закінчення терміну резерву. Після цього залишиться тільки завантажити і роздрукувати електронний квиток.


Чудове місто Львів

 
Екскурсію містом рекомендуємо почати з центру, з площі Свободи, і проїхатися на спеціальному екскурсійному паровозику, який їде по всіх вуличках історичного центру. Вам розкажуть, чим гарний і цікавий кожний конкретний шматочок Львова.
 
Обов'язково оцініть львівську каву, а також львівський шоколад - наприклад, в «Леополісі», в провулку біля площі Свободи. Не забудьте спробувати справжніх львівських дерунів. Найкращі готують в ресторані «Відень», в самому серці міста. У Львові багато унікальних місць. Одним з них є кафе «ШтрудельХаус», де готують штруделі з найрізноманітнішими, не тільки солодкими начинками.
 
На Личаківському кладовищі ви побачите красиві старовинні пам'ятники, а з вежі над ратушею можна помилуватися панорамою міста. З гори Високий Замок вид відкривається ще більш цікавий, але туди не всякий зможе потрапити: надто вже високо підійматися серпантинною дорогою навколо гори. Але якщо ви подужаєте цей підйом, то яскраві враження вам гарантовані надовго.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок