Напрям: Дніпропетровськ - Краків (25 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Дніпропетровськ Краків

18:30

відправлення

27 год 15 хв
час у подорожі
20:45

прибуття

29

вільних

Дніпропетровськ Краків

18:30

відправлення

27 год 30 хв
час у подорожі
21:00

прибуття

6

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Їдемо з Дніпропетровська до Кракова!

Маршрут Дніпропетровськ-Краків досить популярний, як й інші шляхи з України до знаменитого міста драконів і коронацій. Тому для поїздки варто обрати саме автобус, оскільки це – найшвидший, комфортабельний і недорогий вид транспорту. Особливо, якщо це – автобус компанії «East West Eurolines».

Автобус Дніпропетровськ-Краків

Наша компанія пускає за маршрутом Дніпропетровськ-Краків та іншими маршрутами найкомфортабельніші рейси. У салонах автобусів і кондиціонери працюють, і бездротовий Інтернет функціонує чудово. Вам залишається тільки купити квиток. На нашому сайті опубліковані фотографії пропонованих автобусів. Так що сміливо завантажуйте розклад й обирайте час відправлення з Дніпропетровська. Квиток можна забронювати безкоштовно. Там же зазначені й різноманітні знижки. Способів оплати теж досить багато. Після оплати ви отримаєте файл з квитком на електронну пошту. Просто роздрукуйте проїзний документ перед мандрівкою.

Королівська дорога

Раніше Королівською дорогою називався шлях, по якому спадкові принци їздили до Кракова коронуватися. Це відбувалося в Вавельському замку, яким тепер милуються натовпи туристів. А в підземеллі замку, за легендою, спить дракон. У будь-якому випадку пам'ятки польського міста виправдовують витрачений на них час. Навіть якщо у Кракові у вас лише пересадка, адже багато українців літають в Європу лоукостами з того ж Кракова. Навіть якщо насправді ви не турист, а працюєте у Кракові за трудовим контрактом, або навчаєтеся, щоб здобути європейський диплом. Хто б не їхав до Кракова – наша компанія завжди готова забезпечити комфортну поїздку!

Помилка

Ок
Відміна
Ок