НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Долина-Ельблонг

 
Чому варто відправитися в подорож автобусом? Тому що це комфортабельний сучасний транспорт, який допоможе вам заощадити на поїздці. На сайті «East West Eurolines» ви можете всього за пару хвилин забронювати безкоштовно і купити квитки на автобус.


Автобус Долина-Ельблонг

 
На сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів Долина-Ельблонг і дізнаєтеся, які є знижки і акції, а також ознайомитеся з нашою програмою лояльності «Збирай і зберігай». З нами ви зможете економити до 25% від вартості квитка.
 
Ви можете попередньо забронювати безкоштовно квиток. Сплатити його можна будь-яким зручним вам способом зі списку. Необхідно завантажити отриманий файл з квитком зі своєї електронної пошти і роздрукувати.
 

Вирушаємо в Ельблонг


Місто Ельблонг розташоване на півночі Польщі, зовсім поруч з російським кордоном. Воно вважається одним з найкрасивіших польських міст, позбавлених надмірної уваги туристів. Тут розташований великий залізничний вокзал і морський порт.
 
Ельблонг побудований в 13 столітті хрестоносцями. Вони збудували безліч костелів і почали будівництво кафедрального собору Святого Миколи, яке було закінчено в 15 столітті. У 1777 році в собор влучила блискавка, і пожежа знищила більшу частину будови, однак деякі деталі все ж збереглися до наших днів. Вартий уваги також напівзруйнований під час війни міський замок з еклектичною архітектурою.
 
Найбільше пам'яток вас чекає у Старому місті, де ви побачите старовинні костели, Ярмаркові ворота 14 століття і церковну дорогу. У міському музеї ви ознайомитеся з історією міста і побачите багато унікальних експонатів, одним з яких є середньовічний ліфт. Помилуватися на твори мистецтва можна в арт-центрі «Ель», а відпочити і розслабитися - під час прогулянки набережною Ельблонзького каналу.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок