НАШІ РЕЙСИ

Відправлення Долина-Гданськ: запаморочливий рейс

Гданськ століттями був морськими воротами Польщі. Його історичний центр є музеєм фламандської та голландської архітектури епохи відродження. Декоративність і святковість фасадів гарантують вам закоханість у це місто. І не важливо, приїхали ви вступати до знаменитої Гданської Політехніки, чи не змогли пропустити щорічний Ярмарок Святого Домініка.

Простий спосіб купити квитки на прямий автобус

Вирушаючи в захопливу подорож, варто подумати про те, наскільки вона буде комфортною. А це безпосередньо залежить від обраного перевізника. З нами ви гарантовано отримаєте комфортну поїздку. У нас в наявності велика кількість рейсів у різних напрямках, що дозволяє знайти в розкладі потрібний автобус Долина-Гданськ і забронювати безкоштовно або відразу купити квитки.

Вільний дух Ганзи

Шлях від серії воріт до Ринкової площі гордо іменується Королівським трактом. Саме на ньому зосереджені всі основні визначні пам'ятки.

Головним храмом і найбільшим в світі релігійним будинком, зведеним з цегли, є готичний Мар’яцький Собор, побудований в XIII-XVI століттях. Під час війни, не зважаючи на руйнування 80% будівель, церква постраждала незначно і була швидко відновлена.

Місцева ратуша широко відома не тільки своєю архітектурою, але і «Червоним залом», 25 картин для якого написав Ісаак ван ден Блок. Примітний Будинок Артуса, що виконував в період пізнього середньовіччя функції приватного купецького клубу. Не менш помпезні «Зелені Ворота» - палац для приїзду короля. Хоча з монархів тут зупинялася лише Марія-Луїза, дружина Владислава IV. Не по-армійському блискуче виглядає і Великий Арсенал, в якому в наші дні замість зброї академія витончених мистецтв.

І неможливо уявити Гданськ без Амбарного острова і Журава. Останній являє собою унікальну конструкцію 1444 року, в якій поєднали оборонну вежу і підйомний кран.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок