НАШІ РЕЙСИ

Рейс вихідного дня Долина-Люблін


Географічна близькість Любліна - далеко не єдиний фактор, що визначає його привабливість для жителів Західної України. Прекрасно збережений ренесансний історичний центр, бруковані вулички, що збереглися в початковому вигляді, зубчасті фасади старовинних будівель - гідні декорації для безлічі заходів, які збирають тут творчих людей з усього світу.
 

Пошук автобуса Долина-Люблін
 

Купити квитки на автобусний рейс Долина-Люблін без переплат і пересадок у наш час просто. Автобуси нашої компанії їздять через весь Євросоюз, і знайти необхідний у нас на сайті не складає труднощів. Обравши потрібний автобус в розкладі, залишається тільки сплатити квиток або забронювати безкоштовно місце в салоні.


Дорогоцінний камінь корони Польщі
 

Ключовою подією в східно-європейської історії стала Люблінська Унія 1569 року, внаслідок якої на політичній арені з'явилася Річ Посполита - нове державне утворення, що визначило розклад сил на століття вперед. Історичні збори делегатів відбулися в залах замку, збудованого Сигізмундом II. Перебудований в 1824-26 рр. в неоренесансному стилі, він довгий час служив в'язницею, і тільки півстоліття тому перетворився на музейний комплекс.

Серед замкових будівель особливо виділяються потужний донжон - свідок монголо-татарської навали 1242 року, і готична каплиця, що розписана фресками російськими художниками в XIII в.

Музей Любліна - один з найстаріших в цій частині Європи, і містить збори європейських і польських художників, а також величезну кількість експонатів, присвячених історії країни. Чи не найбільшою популярністю користується Майданек - експозиція, що виникла на місці концтабору.

Сучасне мистецтво представлене локаціями по всьому місту, найзнаменитішою з яких вважається Галерея Лабіринт. Втім, за різноманітністю фестивалів Люблін по праву претендує на звання культурної столиці. Шанувальниками середньовічної естетики він повниться під час Ягеллонського ярмарку. Кінофестивалі, карнавал майстрів, конкурси класичної та популярної музики задають ритм суспільно-культурного життя для всього регіону.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок