Напрям: Івано-Франківськ - Краків (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Івано-Франківськ Краків

15:20

відправлення

12 год 10 хв
час у подорожі
02:30

прибуття

15

вільних

Івано-Франківськ Краків

12:25

відправлення

9 год 35 хв
час у подорожі
21:00

прибуття

7

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Дорога з Івано-Франківська до Кракова

Щоб проїхатися за маршрутом Івано-Франківськ-Краків, необхідно вибрати хороший автобус. Адже Краків – королівське місто, Івано-Франківськ теж не ликом шитий, і має сенс подорожувати між ними з деяким блиском розкоші. Не літаком же летіти звідки-небудь з іншого міста за такі гроші. Краще звернутися в компанію «East West Eurolines» і купити квиток Івано-Франківськ-Краків недорого, але при цьому на чудові автобуси.

Автобус Івано-Франківськ-Краків

На офіційному сайті ви знайдете фотографії автобусів, які здійснюють рейси для нашої компанії. Всі вони надзвичайно комфортабельні. В дорозі ви зможете насолоджуватися бездротовим Інтернетом, кондиціонерами та іншим радощами. А безпосередньо на сайті можна вивчити розклад, зазначити, які вам надаються знижки із запропонованих компаній, і забронювати безкоштовно потрібний квиток. Оплатити його можливо різними способами, і безпосередньо через Інтернет – також серед числа варіантів. А після оплати ви зможете роздрукувати надісланий нами електронний квиток і з комфортом їхати до Кракова!

Королівське місто

Колись тут приймали коронацію польські принци. Уявляєте, яке в місті було стовпотворіння, який ажіотаж? Але й зараз мало що змінилося. Принців вже немає, але в цьому місті, серед замків і старовинної архітектури, принцом відчуває себе практично кожен приїжджий. І приїжджих багато, не менше, ніж на коронаціях. Тут можна гуляти годинами, заходити в музеї, в чудові ресторани, милуватися видами ... Тим більше, що історичний центр є пішохідною зоною. А під Вавельським замком, кажуть, спить дракон – ось чому величезна кількість сувенірів виконана саме в «драконячому» стилі.
А якщо ви їдете до Кракова навчатись у вищій школі або працювати за трудовим контрактом, ми сподіваємося, що у вас буде час на прогулянки центром міста. Більш того – якщо ви взяли авіаквиток на лоукост з початковою точкою маршруту в Кракові, вам теж слід підібрати час поїздки так, щоб встигнути помилуватися містом. Воно чекає вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок