НАШІ РЕЙСИ

Поїздка вихідного дня Івано-Франківськ-Люблін
 

Незважаючи на близьке розташування до Івано-Франківська, привабливість рейсу в Люблін визначається суспільно-культурними подіями, що безперервно проходять там. Фестивалі джазу, популярної пісні, року, класичної музики та фолку, виставки сучасного мистецтва, карнавали арт-майстерень, кінофестивалі документальних і художніх фільмів змінюються в барвистому калейдоскопі, залучаючи до своєї орбіти творчу молодь з усього світу.
 

Придбання квитків Івано-Франківськ-Люблін
 

Досвідчені туристи вже звикли при виборі відповідного рейсу покладатися не так на випадок, як на інтернет. Перевага інтерактивного пошуку в цілодобовій доступності і можливості у будь-який момент купити квитки або попередньо забронювати безкоштовно місце в автобусі, що прямує в потрібному напрямку.


Променистість Любліна
 

Розташоване на перетині торгових шляхів між Чорним і Балтійським морем, це місто з давніх-давен грало важливу роль в житті східно-європейського регіону. Розбивши в його околицях татар в 1341 році, король Казимир III відбудував заново міські фортифікаційні укріплення, з яких до наших днів дожили Краківська брама та окремі монастирські будівлі. Про те, що значення Любліна зросло, в другій половині XVI століття красномовно говорить факт організації в ньому найвищого судового органу - коронного трибуналу.

Ключову роль в історії країни зіграв Люблінський замок, збудований в 1529 р., в стінах якого був укладений договір про створення Речі Посполитої. Символічно, але після розділу держави замковий фасад надбав нинішнього неоренесансного вигляду, а приміщення використовувалися для утримання політичних злочинців при різних режимах до 1954 року.

Перший музей в Любліні був відкритий ще на початку XX століття. Однак із закінченням Другої світової в місті почався справжній музейний бум. Найбільшою і водночас сумною популярністю користується меморіальний комплекс Майданек, що створений на базі концентраційного табору і зберігає свідоцтва про Голокост. Відома в наші дні художніми інсталяціями та творчими експериментами Галерея Лабіринт з'явилася на світ ще в 50-х, ставши своєрідною формою протесту проти панівної системи.
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок