НАШІ РЕЙСИ

Рейс до центральної Європи: Івано-Франківськ-Ополе

Декілька годин автобусом відділяють Івано-Франківськ від Сілезького регіону - промислового і культурно-історичного центру Європи. Ополе - популярне місто завдяки власним пам'яткам, а також вигідному положенню, що дозволяє планувати подальші рейди в сусідню Богемію і Саксонію.

Зручне придбання квитків в XXI столітті

Наші сучасники звикли до комфорту і вважають за краще уточнювати розклад через інтернет. Точно так само економно і спокійно можна купити квитки Івано-Франківськ-Ополе безпосередньо у автоперевізника East West Eurolines, що здійснює регулярні рейси у даному напрямку. До переваг такого способу замовлення відноситься і можливість забронювати безкоштовно місця з подальшою оплатою чи купити квиток відразу.

Гармонійне переплетення історії та сучасності

Місто з тисячолітньою історією Ополе виникло як острівне укріплення посеред повноводної річки Одер, яка була захистом для торгово-ремісничих поселень. Від королівського замку, що не один раз постраждав під час війн та інтервенцій, до наших днів залишилася тільки готична вежа.

Самі ж легендарні королі знайшли свій останній притулок в підземних усипальницях давніх церков, зокрема, в Свято-Троїцькому Костелі. Туристам він добре знайомий червоноцегляним фасадом XIV століття ступінчастої форми. Не менш упізнаваний Собор св.Хреста, строгі лінії якого близько сотні років тому були згладжені бароковими куполами.
В епоху Ренесансу торговельні зв'язки дозволили опольським купецьким гільдіям розбагатіти. Тоді ж сформувався унікальний ансамбль Ринкової Площі. У другій половині XIX століття Верхня Сілезія переживала промисловий переворот і активний економічний розвиток. У місті з'являлися нові будівлі банків і готелів. Серед них найбільш гідна уваги неоренессансна Ратуша з баштовим годинником, стилізована під середньовічну цитадель.

Сучасних відвідувачів приваблюють канали і мости, що здобули для колишнього індустріального центру славу місцевої Венеції. У вечірніх сутінках вони освітлюються святковою ілюмінацією, і прогулянка в цей час подарує незабутні враження любителям нічної романтики. 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок