НАШІ РЕЙСИ

Рейс до Мазурських озер: Івано-Франківськ-Оструда

Прибалтійський напрямок з його автентичними кріпосними спорудами в стилі цегляної готики часів Тевтонського Ордена і нескінченними озерними просторами, що йдуть за горизонт, навіює романтичний настрій у найдосвідченіших шукачів пригод. Слідами зниклих у віках хрестоносців вони готові пуститися в дорогу через пів-Європи.

Прямий автобус Івано-Франківськ-Оструда

Зазвичай, обираючи хитромудрий маршрут, ми не завжди розраховуємо, що шлях буде легким, а в розкладі знайдеться рейс без пересадок. Однак максимально спростити свою подорож нескладно, звернувшись до нашої компанії. Наші автобуси перетинають європейський континент, поєднуючи самі різні пункти призначення. Тому забронювати безкоштовно свою поїздку або купити квитки з Івано-Франківська в Оструду буде неважко.

Між білим і чорним орлом

Вся історія міста - це чергування боротьби і співпраці між поляками і німцями, що претендували на ці землі. Вважається, що початок поселенню поклали німецькі лицарі-хрестоносці, що обжилися на болотистих берегах 1270 р. Пізніше в 1349-1370 рр. ними було зведено кам'яний замок, багаторазово зруйнований і перебудований, проте до наших днів відновлений в оригінальному готичному стилі. У 1807 році там зупинявся Наполеон, про що красномовно оповідає репродукція картини про помилування жителів Оструди французьким імператором, виставлена ​​в місцевому музеї.

У 1902-му в пам'ять про німецького канцлера і як свідоцтво про нову німецьку присутність була зведена вежа Бісмарка. Але найбільш вражаючим пам'ятником того періоду по праву є Ельблонзький канал, популярний у туристів завдяки водним прогулянкам. Його спорудження обговорювалося століттями, але всі плани розбивалися об наявність стометрового перепаду висоти на порівняно невеликому проміжку. Проблему вирішили за допомогою п'яти підйомників на гідравлічній тязі, що перетягують судна за принципом фунікулера. Вони пережили Другу світову війну і вражають своєю справністю досі. 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок