НАШІ РЕЙСИ

Їдемо з Івано-Франківська до Познані

Маршрут Івано-Франківськ-Познань – не дуже довгий. Але комфорт в дорозі все одно дуже важливий. Купити квиток дуже важливо на хороший транспорт. Наприклад, на наш автобус! А компанія «East West Eurolines» гарантує вам, що ви не пошкодуєте про покупку!

Автобус Івано-Франківськ-Познань

На сайті є розділ «Фотографії автобусів». Ви можете сміливо брати квитки, не переживаючи за те, наскільки комфортною буде поїздка - фотографії підтвердять, що за комфортом діло не стане! Введіть в рядок пошуку свій маршрут Івано-Франківськ-Познань і подивіться розклад рейсів. Можна забронювати безкоштовно квиток на будь-яке вільне місце в салоні. Оплата можлива як через Інтернет, так і грошовим переказом. Квиток ми вам надішлемо в електронному вигляді, і його треба буде тільки роздрукувати.

Їдемо до Познані!

Познань - це місто королів. Це місто колись давно було столицею польського королівства. Саме в Познані правили країною, саме тут жили королівські сім'ї, і Королівський Замок досі стоїть, радуючи туристів і жителів.
 
Це місто зацікавить туристів. Тут знаходиться найстаріший собор Польщі, майже повністю зберіглася древня кріпосна стіна, а історичний центр міста був збудований в період з шістнадцятого по дев'ятнадцяте століття.
 
У Познані проводяться щорічні міжнародні ярмарки, які приваблюють відвідувачів з різних міст Європи, в тому числі і з України. Але жителі України їздять до Познані і з інших причин - там дуже хороші вузи, в тому числі одна з кращих в Європі школа дизайну, і місця для трудових контрактників завжди знаходяться. Але навіть якщо ви проїжджаєте Познань транзитом, не пошкодуйте на неї пару годин - вам там сподобається!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок