НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Калуш-Ельблонг

 
Подорож автобусом - це хороша можливість побачити пейзажі та пам'ятки різних країн з вікна салону, при цьому не переплативши. На сайті «East West Eurolines» ви можете купити квиток на сучасний туристичний автобус Калуш-Ельблонг за розумною ціною.
 

Автобус Калуш-Ельблонг


На сайті ви можете подивитися розклад рейсів Калуш-Ельблонг, побачити, які знижки пропонуються, і чи є актуальні акції. Заглянувши до розділу з фотографіями автобусів, ви переконаєтеся, що ми пропонуємо дійсно комфортабельний транспорт. Він оснащений вай-фаєм, електрикою, туалетами і зручними кріслами з відкидними спинками. Обране місце в салоні можна забронювати безкоштовно, а можна і відразу викупити. Це може бути оплата через термінал, на сайті банківською картою або банківським грошовим переказом. Отриманий на пошту квиток скачайте і роздрукуйте його.


Їдемо в Ельблонг

 
Ельблонг розташований в північній частині Польщі, недалеко від кордону з Росією. Місто засноване в 13 столітті лицарями-хрестоносцями на території, що належала тоді Тевтонського ордену. У місті досі збереглася храмова архітектура 13-14-го століть. Особливої уваги вартий знаменитий кафедральний собор святого Миколая, що добудований лише в 15 столітті, в 17 столітті постраждалий від пожежі, і знову відбудований - вже з урахуванням нових віянь в архітектурі.
 
Популярні пам'ятки:
Рекомендуємо завершити екскурсію прогулянкою набережною Ельблонзького каналу, щоб відпочити від міської метушні, милуючись вечірньої ілюмінацією, що відбивається у воді.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок