НАШІ РЕЙСИ

Рейс Калуш-Люблін: туристичні мрії збуваються


Місто Люблін поляки жартома називають «Малим Краковом». Збираєтеся відвідати це історично цінне і архітектурно привабливе місце? Тоді вирушайте туди разом з нами - компанія-перевізник East West Eurolines знає, як зробити дорогу безтурботною, а клієнта - задоволеним.


Автобус Калуш-Люблін: добираємося по-королівськи


Забудьте про деренчливі і задушливі автобуси без зручностей, що перетворюють рейси на кошмар. Компанія East West Eurolines - це транспорт європейського рівня. У нашому розпорядженні автобуси таких відомих марок як Neoplan, Mercedes-Benz, Neoplan, Volvo, Scania та інші. Завдяки нам поїздка Калуш-Люблін пройде на вищому рівні.
Обравши нас, ви:

Чим зайнятися в Любліні?


Коли ваш рейс Калуш-Люблін буде завершено, не забудьте відвідати визначні пам'ятки міста. Саме тут за часів Другої світової війни розташовувався концентраційний табір Майданек. Тут загинули тисячі мирних євреїв і слов'ян, і тепер на місці Майданека відкрито меморіальний музей. Вхід до нього безкоштовний, однак на деякі виставки краще не брати маленьких дітей.

Решта пам'яток міста далеко не такі похмурі. У Любліні чудова архітектура. В першу чергу - Люблінський замок XIV століття, кафедральний собор, каплиця святої Трійці, костел ордену домініканців. Ботанічний сад Любліна і парки подарують вам незабутні враження від прогулянок. Обов'язково загляньте в музей дерев'яної архітектури під відкритим небом. З недавнього часу підземний хід в місті Люблін відкритий для відвідування туристами і, якщо ви хочете в буквальному сенсі глибоко пізнати місто - для цього немає ніяких перешкод.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок