НАШІ РЕЙСИ

Надихаюча зміна обстановки Калуш-Ополе

Сілезьска столиця щороку приваблює безліч туристів завдяки своєму вигідному географічному положенню, а також завдяки власному історико-культурному значенню. Чимало зацікавлених в отриманні якісної закордонної освіти студентів обирає Опольський університет, Політехніку або Вищу медичну школу. Так що попит на рейс Калуш-Ополе з кожним роком зростає.

Купити квитки на протязі кількох хвилин

Автобуси в західному напрямку для Калуша не рідкість, і завзяті мандрівники давно звикли до більш сучасного, зручного та економного дистанційного пошуку квитків. Знайшовши підходящий рейс в розкладі маршрутів міжнародного перевізника з перевіреною репутацією і багаторічним досвідом пасажирських перевезень, яким є наша компанія, вам залишиться тільки забронювати безкоштовно місце в салоні автобуса або купити квиток відразу - і збиратися в дорогу.

Види і пам'ятки Ополе

Для більшості поляків Ополе – це одне з найдавніших міст Польщі, де писалася історія їхньої держави. У підземеллях тутешніх соборів ховаються усипальниці представників династії П'ястів. Туристів же заворожує чіткість ліній готичних церков: Свято-Троїцької 1309 року зведення, з її ступінчастим фронтоном, і двоголової церкви Св.Хреста, купола якої піднеслися на висоту 73 метри. Інтерес представляє також Вежа П'ястів 1300-х рр. зведення - все, що дійшло до нашої ери від замку на неприступному острові.

Площа Ринок століттями була осередком ділової активності. Повноводність річки Одер, однієї з головних європейських водних артерій, приносила чималі прибутки торговим гільдіям. У новий час промисловий розвиток регіону викликав необхідність прокласти канали до складських районів. Сьогодні вони перетворилися на яскраву пам'ятку. Завдяки катерним прогулянкам під мостами і чарівній нічній ілюмінації романтично налаштована публіка наділила Ополе славою сілезьскої Венеції.

За містом бажаючі можуть зануритися в атмосферу стародавньої автентичної Польщі в музеї під відкритим небом, де зібрані дерев'яні будиночки з усієї країни. 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок