НАШІ РЕЙСИ

Калуш-Оструда: по слідах Наполеона Бонапарта

Міська метушня стає нестерпною, і хочеться хоча б на пару днів змінити «декорації» навколишньої повсякденності? Компанія East West Eurolines запрошує вас стати пасажиром автобусного рейсу Калуш-Оструда.


Автобус Калуш-Оструда: дорога, яка приносить радість


Наша компанія спеціалізується на внутрішніх і міжнародних пасажирських перевезеннях європейського класу.
Наші автобуси - це комфортні салони, забезпечені всім необхідним для того, щоб ваша подорож була легкою і приємною. Температура і чистота повітря в салоні підтримується кондиціонером, який гарантує затишок і свіжість в будь-яку пору року. Зарядити гаджет ви зможете від індивідуальної розетки біля вашого крісла, а вийти в Інтернет для роботи або спілкування в дорозі - через безкоштовний Wi-Fi.

Вас чекають регулярні рейси, розклад яких ви знайдете на нашому сайті.
Вас чекають квитки онлайн, які ви можете забронювати безкоштовно, що набагато зручніше і швидше, ніж купити квиток в автобусній касі, витративши сили, час і нерви на чергу.
Нарешті, наша компанія - це перевізник з величезним досвідом роботи. Ми працюємо на базі автомобільного підприємства з 1946 року і не здаємо лідерських позицій у сфері пасажирських перевезень.
Безпека і комфорт наших пасажирів - завжди на першому місці. Тому до роботи допускаються тільки повністю справні, сучасні автобуси європейського рівня і тільки кваліфіковані водії, які знають свою справу.


Краса і значимість Оструди


Місто Оструда має найважливіше історичне значення для Польщі. У цьому мальовничому містечку відпочивав Наполеон Бонапарт після битви під Пройсіш-Елау в 1807 році, і саме тут нерідко творилася історія Європи. Сісти на автобус Калуш-Оструда варто хоча б заради того, щоб відвідати тутешні величезні парки з озерами, Ілавське Поозер’я і Дилевські пагорби, і покататися на канатній дорозі. Ви з величезним задоволенням побуваєте в заповідниках, розташованих в околицях містечка, наприклад, Соснах Таборських і заповіднику на річці Дрвенцу. Вас зачарують місцеві ландшафти, готичні замки і атмосфера древніх героїчних легенд, що вплітається в подих природи Оструди.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок