НАШІ РЕЙСИ

Подорожуємо з Калуша до Праги!

Автобус Калуш-Прага зацікавить багатьох: і тих, хто в Празі працює, і тих, хто навчається, і тих, хто просто планує вибратися в туристичну поїздку до цього чарівного міста. Зрозуміло, що є сенс купити квиток у хорошій компанії. Ми гарантуємо - «East West Eurolines» повністю виправдає ваші очікування.

Автобус Калуш-Прага

«East West Eurolines» є компанією, яка дбає про те, щоб усі автобуси були комфортабельними. На офіційному сайті ви можете вивчити й фотографії, й знижки на різні маршрути, в тому числі й на Калуш-Прага, в розкладі рейсів. І навіть забронювати безкоштовно квиток на абсолютно будь-яке місце. Можете не сумніватися – в салоні буде й Інтернет, й кондиціонер, й інші важливі атрибути комфорту. При цьому способів оплати квитка теж досить багато. Електронний файл з квитком ви отримаєте практично миттєво – залишиться тільки його роздрукувати, і можна сміливо їхати в Прагу.

Прекрасна столиця Чехії

Звичайно, багато жителів Калуша знайшли для себе в Празі другий дім – тут і працювати можна, й освіту до недавнього часу була абсолютно вся безкоштовна, та й тепер доступна. Але в Прагу завжди їхали не тільки у справах – туди горнуться туристи просто натовпами. І правильно роблять.
Прага завжди вважалася містом темних чаклунів – але не тих, які легко в могилу зведуть невинну жертву, а тих, хто обороняє світ. Саме таких чаклунів дуже шанували чеські королі. Навіть самі Джон Ді та Едвард Келлі, вчені шістнадцятого століття, які вважалися саме чаклунами, практикували в Празі. Тому і тепер на цю атмосферу дивитися приємно.
Тут можна помилуватися на музей алхімії, готичну архітектуру, казкову панораму з Астрономічної вежі та з фортеці над містом. А які ресторани з чудовою чеською кухнею і пивом! У таких місцях відразу ж розумієш, що в цьому місті забули Келлі та Ді. І розумієш, що забув сам...

Помилка

Ок
Відміна
Ок