НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Кам'янець-Подільський - Краків

 
Маршрут Кам'янець-Подільський-Краків - це довгий шлях. Але такі дрібниці не повинні бентежити того, хто збирається відправитися в «місто драконів». Нехай не так швидко, як дракон, але з максимальним комфортом домчить вас до Кракова автобус, якщо купити квиток на нього саме в компанії «East West Eurolines».
 

Автобус Кам'янець-Подільський-Краків


Подорож автобусом «East West Eurolines» порадує навіть самого вимогливого клієнта. У транспорті є і Інтернет, і кондиціонери, і інші зручності для комфортної поїздки, а сам він регулярно проходить техобслуговування.
 
Розклад рейсів за маршрутом Кам'янець-Подільський-Краків ви знайдете на сайті ewe.ua. Крім графіку руху автобусів там будуть вказані ще й актуальні акції. Деталі про те, як заощадити, ви можете дізнатися на сторінках акцій і знижок.
 
Можна попередньо забронювати безкоштовно зручне місце, а можна відразу сплатити. Оберіть зручний метод оплати із запропонованих на сайті, оплатіть, і потім завантажте квиток з електронної пошти. Ми чекаємо вас з роздруківкою в нашому автобусі!


Краків


Поїздка в місто королів і драконів сподобається кожному. У Кракові раніше коронували польських принців, тому сьогодні тут чимало замків і палаців для огляду туристами. І у деяких з них своя історія. Наприклад, згідно з легендою, в підземеллі Вавельського замку спить дракон. Ось чому в міських сувенірних лотках продають найрізноманітніші «драконові» дрібнички. Відправляйтеся у Краків, щоб побачити величний замок Вавель, і не забудьте накупити сувенірів!
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок