Напрям: Кам'янець-Подільський - Вроцлав (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Кам'янець-Подільський Вроцлав

08:00

відправлення

18 год 10 хв
час у подорожі
01:10

прибуття

7

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Кам'янець-Подільский - Вроцлав

 
Як доїхати з Кам'янця до Вроцлава швидко і недорого? Відповідь проста: потрібно купити квиток на автобус. Компанія «East West Eurolines» завжди надасть вам самий кращий транспорт вітчизняного та європейського виробництва і вироблений за десятиліття сервіс.
 

Автобус Кам'янець-Подільский - Вроцлав

 
Ми пропонуємо сучасні, обладнані кондиціонером і бездротовим Інтернетом автобуси, які регулярно проходять техогляд. Тому можете сміливо вказувати в пошуковому рядку на сайті ewe.ua маршрут «Кам'янець-Подільский -Вроцлав» і дивитися розклад рейсів. Оберіть потрібний із запропонованих, і можете забронювати безкоштовно потрібний вам квиток. Сплатіть замовлення зручним вам способом. Далі ми надішлемо його вам на електронну пошту. Завантажте і роздрукуйте його - це і є ваш офіційний проїзний документ. Вроцлавські гноми чекають на вас, можна їхати.   
 

Вроцлав і гноми

 
Гноми тут всюди. Місцями вони намальовані, місцями це скульптури. Існують навіть путівники з усіма двома сотнями гномів Вроцлава. Кажуть, якщо їх порахувати без помилки, всі ваші бажання матеріального плану збудуться, адже гноми – хранителі скарбів! Тому прогулянка Вроцлавом - відмінна ідея. Панорама міста вважається однією з найкрасивіших в Європі - за рахунок прекрасної архітектури, а також мальовничого пейзажу з річками, що огинають пагорби.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок