НАШІ РЕЙСИ

Шлях з Харкова до Мюнхена

Дорога за маршрутом Харків-Мюнхен стане радісним початком прекрасної поїздки, якщо заздалегідь вибрати гідного перевізника. Наприклад, звернутися в компанію «East West Eurolines». Саме тут і в автобусах максимальний комфорт, і купити квиток через Інтернет дуже просто!

Автобус Харків-Мюнхен

Розклад на нашому сайті не тільки містить інформацію про всі рейси за маршрутом Харків-Мюнхен, але й порадує знижками. Вони надаються різним категоріям пасажирів. До того ж, квиток можна забронювати безкоштовно. Ми пропонуємо широкий спектр методів оплати, а також надсилаємо оплачений проїзний документ на електронну пошту. Вам залишиться тільки його роздрукувати. І не забувайте: автобуси укомплектовані кондиціонерами, бездротовим Інтернетом та іншими незамінними аспектами справжнього комфорту.

У Баварію! В Мюнхен!

У цьому місті, в центрі чудової Баварії, проходить всесвітньо відомий «Октоберфест». Уявіть: німецьке пиво, до того ж не просто німецьке, а баварське. Німецька кухня, з ковбасками й соліннями. Чарівні офіціантки й офіціанти в національних костюмах – тих самих, які зображують на вході чи не до кожного пабу. І свято, свято, свято! І до того ж – чудова архітектура, а поруч ще й гірськолижні курорти!
Звичайно, далеко не факт, що ви їдете саме на «Октоберфест». Німеччина в цілому приваблює багатьох молодих людей програмою «au pair». Згідно з цією програмою, хлопці та дівчата, які мріють жити в Німеччині, влаштовуються «в сім'ю». Зазвичай це помічники по господарству, гувернантки й гувернери для дітей. Багато так не заробити, але вивчити мову, скласти вступні іспити й отримати вже навчальну візу вийде. І подивитися таке, наприклад, чудове місто, як Мюнхен!
Поїздка до Мюнхена вам точно сподобається. А ми докладемо максимум зусиль, щоб подорож була по-справжньому прекрасною.

Помилка

Ок
Відміна
Ок