НАШІ РЕЙСИ

Купецька стоянка Брауншвейг

Що таке Брауншвейг? Маленьке містечко, провінція з багатою історією, нині - друге за величиною місто в Нижній Саксонії і її науковий центр. Багато це чи мало, щоб відвідати Брауншвейг?

Автобус Херсон - Брауншвейг: ціна квитка

Купити квиток на автобус Херсон - Брауншвейг можна легко і просто на сайті. Всього 15 хвилин вашого часу, більша частина якого піде на те, щоб вибрати в розкладі автобусів потрібний рейс. Нехай Брауншвейг і не буде в трійці міст, коли заходить мова про Німеччину, але він точно буде цікавий тим, хто хоче спробувати Брауншвейзьку ковбасу і побувати в Нижній Саксонії.

Рейси до Брауншвейга відрізняються часом відправлення/прибуття, але якість послуг вас чекає приблизно однакова. Вам будуть надані комфортабельні автобуси, де є всі необхідні зручності для подорожі за кордон. Ви можете розслабитися в зручному кріслі з відкидною спинкою і почати планувати маршрут Брауншвейгом.

Що насамперед подивитися в Брауншвейзі?

Головне правило туриста в Німеччині: починай огляд міста з площі, з тієї самої, де стоїть ратуша, і де колись давно кращі купці пропонували свій товар. Нехай вас не вводить в оману класичний вид будиночків, вони насправді не так вже й старі. Мало будівель уціліло при бомбардуваннях під час Другої світової війни, завали в Брауншвейзі закінчили розбирати в 1963 році!

Але місто постало з руїн, воно продовжує виробляти свою знамениту ковбасу, приваблювати наукові світила Німеччини і всього світу, а також студентів, що бажають стати такими ж світилами.

Заглядайте до Брауншвейга! Ви не пошкодуєте!

Помилка

Ок
Відміна
Ок