НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Херсон-Дортмунд


Для подорожі за маршрутом Херсон-Дортмунд радимо вам найкращий варіант: купити квитки на автобус в компанії «East West Eurolines».  Це гарантія комфортабельної та бюджетної подорожі.
 

Автобус Херсон-Дортмунд


На нашому сайті ewe.ua ви можете подивитися розклад рейсів і обрати потрібний, а також дізнатися, які є знижки і акції. Автобуси ми пропонуємо сучасні, оснащені інтернетом і кондиціонерами. Місце можна забронювати безкоштовно з подальшою оплатою, а можна відразу купити квиток. Оплата можлива онлайн, грошовим переказом, через термінал. Квиток ми надішлемо вам на електронну пошту - обов'язково роздрукуйте.
 

Поїздка у Дортмунд


Дортмунд - стародавнє місто, перші поселення на його території виникли ще в 880 році. З тих пір багато води втекло, і сьогодні Дортмунд є великим промисловим центром і важливим транспортним вузлом регіону. Тож не дивно, що найцікавішими місцевими пам'ятками є індустріальні музеї: шахта «Цоллерн», коксовий завод «Ганза», музей сталі «Хоещ» і дортмундський музей пивоваріння. Останній особливо примітний, адже пиво в Дортмунді варять з 1293 року.
Інші пам'ятки:

Помилка

Ок
Відміна
Ок