НАШІ РЕЙСИ

Доля емігрантів у Гамбурзі

 
В усі віки люди переїжджали до інших країн та міст у пошуках кращої долі. Мало хто документує ці переїзди, але Гамбург не такий. У цьому місті пішли далі - створили цікавий і унікальний Музей імміграції. Будучи в місті, не пошкодуйте часу і відвідайте його.


Автобус Херсон - Гамбург: вартість квитка


Як це зробити? Простіше простого! Варто лише купити квиток на автобус, отримати його на e-mail, роздрукувати і прийти з ним і своїми документами на вокзал, щоб вирушити в дорогу одним з комфортабельних автобусів. Подивитися розклад рейсів і обрати кращий ви можете на сайті ewe.ua. Не переживайте, інформація про рейси оновлюється, всі рейси Херсон-Гамбург - актуальні.

Якщо ви роздумуєте, коли ж поїхати до Гамбургу, можете забронювати безкоштовно квиток на автобус. Однак не забудьте вчасно сплатити квиток на автобус Херсон- Гамбург.


Музей імміграції Баллінштад


На початку 20-го століття через порт Гамбургу вирушило в пошуках кращої долі 5 мільйонів європейських емігрантів. Порт був настільки популярний, що його називали «Воротами в світ». Деталі цієї подорожі ви дізнаєтеся в музеї Баллінштад, а поки що - декілька цікавих фактів.

Музей починається з незвичайного готелю - Будинку емігрантів. Керівник пароплавної компанії знав, де ще можна заробити гроші, тому побудував великий комплекс будівель, де мандрівники, що прибували до Гамбургу, могли переночувати, поїсти, помолитися, послухати і зіграти музику, отримати лікування. Всього до готельного комплексу входило близько 30 будівель. Тисячі людей з усієї Європи мріяли потрапити до Нового світу, тому вони приїжджали до Гамбургу і залишалися в цьому готелі до посадки на пароплав.
Частина житлових павільйонів була відновлена ​​в рамках музейного комплексу, і ви зможете своїми очима побачити три різні групи переселенців. Інтерактивна виставка, особисті речі, документи та експонати показують життя переселенців з дуже особистої точки зору. Не сухими цифрами, а почуттями, переживаннями, надіями.

У музеї збережені всі оригінальні списки пасажирів, складено докладні генеалогічні дерева, так що ви зможете відстежити своїх далеких родичів, якщо вони коли-небудь емігрували через порт Гамбургу.

Приїжджайте до Гамбургу на автобусах East West Eurolines, щоб забезпечити собі безпечну і комфортну подорож!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок