НАШІ РЕЙСИ

Колонія і вівтар

А ви знаєте, що Кельн незабаром після свого заснування римлянами називався: «Колонія і вівтар Юнони»? Чи не так – дорога до вівтаря повинна породжувати не тільки трепіт, а й супроводжуватися максимально можливим комфортом? В цьому ви можете покластися на компанію "East West Eurolines"!

Автобус Херсон – Кельн

В першу чергу ми дбаємо про комфорт наших пасажирів. Кожен наш автобус максимально комфортабельний, там завжди буде бездротовий доступ до Інтернету, кондиціонери над сидіннями і все інше, що пристало сучасному автобусу. Це стосується не тільки маршруту Херсон - Кельн, але і будь-якого іншого. Щоб переконатися в цьому, зайдіть на наш сайт. Крім розкладу, ви знайдете там фотографії нашого транспорту всередині і зовні. На сайті ви зможете забронювати безкоштовно або відразу купити квиток на відповідний рейс. Також ви можете ознайомитися з нашою системою знижок. Оплатити замовлення ви можете будь-яким зручним вам способом із запропонованих на сайті.

Між античністю і сучасністю

Кельн був і залишається значущим місцем. Римляни заснували його, як аванпост в Галлії, і дуже скоро він став центром тяжіння для всіх навколишніх земель. При Священній Римській імперії він надбав ще більшого значення. Католицька церква назвала його «святим». Таких міст на світі всього три - ще Рим і Константинополь, сучасний Стамбул. У Кельні мав величезну силу орден єзуїтів і безліч інших відгалужень католицтва. Можливо, саме тому всесвітньо відомий Кельнський собор під час Другої Світової війни витримав потрапляння трьох бомб і вистояв! При цьому значна частина міста була зруйнована. Зараз ви побачите там або дуже старі, середньовічні будівлі, або сучасні будівлі зі скла і бетону. Цікаво, чи не так? Приїжджайте і подивіться!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок