Напрям: Херсон - Краків (23 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Херсон Краків

16:30

відправлення

26 год 10 хв
час у подорожі
17:40

прибуття

8

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Подорож з Херсона до Кракова

Плануєте подорож за маршрутом Херсон-Краків? Чому б не спробувати здійснити поїздку автобусом компанії «East West Eurolines»? Наші транспортні засоби оснащені всім необхідним для комфортних подорожей на великі відстані. А купити квиток на офіційному сайті не складе особливих труднощів.

Автобус Херсон-Краків

Зазначте в пошуковому рядку маршрут Херсон-Краків, і тоді на екрані з'явиться розклад. Ви зможете порівняти час прибуття і відправлення рейсів, а також пропоновані перевізниками знижки. Після цього квиток, який вам сподобався, можна забронювати безкоштовно. Далі слідує оплата покупки зручним для вас способом. В результаті ви отримаєте електронний квиток, який залишиться тільки роздрукувати. Тепер можна вирушати в дорогу!

Подорож до Кракова

Вам доведеться їхати до дракона. Звичайно ж, ви можете вважати, що у вас зовсім інші причини відправитися до цього давнього польського міста. Трудові контрактники вважають, що їдуть працювати – адже в Польщі чудові зарплати для вихідців з України, і безліч нормальної для нашого менталітету роботи, від якої поляки або крутять носом, або самі вже поїхали далеко, на захід Європи! Мандрівники, які придбали квитки на лоукост з Кракова, і хочуть дістатися автобусом до аеропорту, думають, що просто здійснюють пересадку. Студенти, які полюють у Кракові за європейським дипломом, думають, що їдуть навчатися.
І тільки туристи здогадуються – у цьому старовинному місті не обійшлося без справжнього чаклунства. Але ж так і є! Століттями в Вавельському замку коронували польських принців. За легендою, там розташоване лежбище «Вавельського смогу», на честь якого назвав казкового дракона автор «Володаря кілець» і «Хоббіта», Дж. Р. Р. Толкін. І не дарма по всьому місту продаються дракончики-сувеніри!
Ми не знаємо, що принесе вам краківський дракон. Зате знаємо, що принесе наша компанія. Чудову поїздку!

Помилка

Ок
Відміна
Ок