НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Хмельницький-Гданськ

 
Який би довгий шлях ні чекав на вас попереду, все добре, якщо знати, що ваша подорож буде комфортабельною. А все, що для цього потрібно - знайти собі хорошого перевізника. Наприклад, компанію «East West Eurolines».


Автобус Хмельницький-Гданськ


Ми гарантуємо приємну, безпечну і комфортну поїздку, адже наші автобуси оснащені всім необхідним для тривалої подорожі і регулярно проходять техогляди.
 
На сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів, ціни, а також інфо про акції та програми лояльності. З нею можна економити до 25% від вартості квитка. Ви можете забронювати безкоштовно місце в салоні, проте встигніть купити квиток протягом терміну резерву. Ми пропонуємо різні способи оплати замовлення - як онлайн, так і готівкою.
 

Місто, потрібне всім


Гданськ, або Данциг, як його називали - це старовинний порт на Балтійському морі. З моменту заснування він неодноразово змінював власника, перебуваючи то під владою Польщі, то під владою Німеччини. Він отримав статус вільного міста, умовно незалежного від країни, на території якої знаходився. Не дивно, що таке потрібне кожному місто росло й розвивалося. Сьогодні Гданськ - це потужне, сучасне місто, де розмістилися квартири багатьох великих польських компаній і знаходиться чимало освітніх установ з відкритим доступом для іноземців. Однак Гданськ цікавий і туристам: в місті можна побачити безліч прикмет величі минулих років - Золотий Будинок, Зелені Ворота та інші пам'ятки Старого міста, датовані періодом між 13-м і 18-м століттями.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок