НАШІ РЕЙСИ

Що таке Ганновер?


Зараз Ганновер - місто виставок і Королівських садів, батьківщина відомого в Європі роду Ганноверів, місто з найстарішим замком принців. Тут стільки всього цікавого, що складно не загубитися! Подумайте заздалегідь, що б ви хотіли подивитися в Ганновері, і не забудьте взяти з собою гіда. Або поцікавитися туристичною картою.  Можливо, десь для туристів передбачені великі знижки.
 

Автобус Хмельницький - Ганновер

 
Вивчіть уважно розклад автобусів на сайті, щоб купити квиток Хмельницький - Ганновер на найзручніший рейс! Ви завжди можете спочатку забронювати безкоштовно місце, а сплатити замовлення пізніше, вклавшись в обумовлений термін бронювання.
Автобус - вибір для тих, хто цінує свій комфорт і свої гроші. Найдешевший і самий зручний вид транспорту. Ви виїжджаєте з Хмельницького і виходите вже в Ганновері. Безсумнівно, в дорозі будуть технічні зупинки, проте вам не потрібно пересідати на інший транспорт і терпіти інші незручності!


Гордість Ганноверу


Ганновер пишається тим, скільки різноманітних виставок відбувається в місті, і тим, скільки грошей надходить до місцевих кишень. Настільки ж сильно пишається, як і своїми воістину Королівськими садами. Тільки тут ви можете насолодитися історією садово-паркового мистецтва Європи 17-18 століття, помилуватися фонтанами і квітковими композиціями. Обов'язково приїжджайте до Ганноверу влітку: в цю пору сад розквітає.

Іншим прекрасним місцем відпочинку є старовинний замок Марієнбург. 140 залів і покоїв, величні стіни, витончені башточки, різноманітні форми фасадів, розкіш і могутність. Замок був побудований в період з 1858 по 1867 рр. королем Георгом V для своєї дружини Марії. На жаль, через нестабільну політичну ситуацію королева прожила в ньому всього лише рік. І замок був порожній аж до 1945р., коли сюди привезли безліч предметів мистецтва, а потім переїхав онука Георга V. Нині замок відкритий для всіх відвідувачів. Та в деякі зали зайти в суботу ввечері ви не зможете - там проходять церемонії вінчання.

Кожен турист розгадує загадку Ганноверу, і кожен знаходить щось своє.

Завітайте до міста! Воно того варте!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок