НАШІ РЕЙСИ

Автобус Київ-Берлін

Перше, про що думаєш, згадуючи Німеччину - грунтовність і передбачливість німців. Тому, збираючись в подорож туди, хочеться передбачити все. Хочеться, щоб поїздка пройшла в комфорті? Скористайтеся послугами компанії «East West Eurolines»!

Рейс до Берліну

У наших автобусах пасажир неодмінно знайде всі можливі зручності, від бездротової мережі з доступом в інтернет до кондиціонерів! На сайті ви можете подивитися розклад рейсів. Ви можете забронювати безкоштовно або відразу купити квиток на потрібний вам автобус у напрямку Київ-Берлін. Сплатити його ви можете будь-яким зручним вам способом.

Маршрут мрії

Кожен з нас хотів би хоч раз за своє життя побувати в тому чи іншому місці Землі. Але Берлін в цьому списку у багатьох займає особливе місце. Та сама німецька грунтовність, дбайливість, а ще прогресивність і волелюбність - де, як не в столиці Німеччини, їх шукати? У пошуках нових вражень у Берлін прагнуть молодь, що бажає здобути освіту, і туристи.
 
Найбільше місто Німеччини можна досліджувати безкінечно. Тут величезна кількість музеїв образотворчого мистецтва - як сучасного, так і класичного. Національна галерея нагадує про часи античності - вона схожа на давньоримський храм. Але насправді це місто дуже сучасне - там декілька десятків хмарочосів висотою понад 100 метрів. Однак Берлін дуже зелений, і там розташований один з найбільших міських парків Європи.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок