НАШІ РЕЙСИ

Слідами бременських музикантів – автобусом

Київ-Бремен - маршрут популярний не тільки завдяки знайомому з дитинства сюжету Братів Грімм про мандрівних тварин. Місто зачаровує камерністю німецької традиційної архітектури і гостинністю закладів. Попитом користується також освіта в бременських університетах.

Купити квиток в інтернеті дешевше і зручніше

У XXI столітті розклад міжнародних рейсів не шукають на автостанції. На сайті нашої компанії вам не складе труднощів обрати з представлених варіантів найбільш вигідний для себе і при бажанні забронювати безкоштовно місце в автобусі Київ-Бремен або відразу купити квиток.

Пам'ятки Бремена

Серцем міста є Ринкова площа, а бременський ярмарок, який перетворився у наші дні скоріше на культурну подію, вважається одним з найстаріших в Німеччині.

Крім знаменитої скульптурної бременської четвірки, особливе значення для бременців має статуя Роланда, що знаходиться на площі. Її встановили на початку XV століття, коли місто і процвітало, так як входило до Ганзейського Союзу і було незалежне від єпископів і королів. Існує повір'я, згідно з яким, поки непохитний Роланд, недоторканний і Бремен. Наполеон хотів забрати його до Лувру, але імператора вдалося переконати у відсутності художньої цінності в скульптури. Німці з особливим трепетом оберігали його під час війни.

Поруч розташовується мальовничий Собор святого Петра, вежі якого підносяться до неба. Його зведення почалося в XI ст. за архієпископа Адальберде - в романському стилі, але з часом продовжилося - вже в готичному. Бомбардування 1943-1945 рр. спричинили за собою обвалення склепінь, але в 50-их вони були відновлені.

Ратуша 1410 року з самого початку замислювалася як зразок північно-німецької готики. Однак остаточний її вигляд склався в 1608-1612 роках при вдалій перебудові в дусі везерського ренесансу.

Як не дивно, всі ці споруди різних епох абсолютно гармонійно виглядають поруч з сучасним будинком парламенту 1966 р.

Коментуючи свій герб і його зв'язок з гамбурзьким, місцеві жителі жартують, що Гамбург - це ворота в світ, але ключ від них - в Бремені.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок