НАШІ РЕЙСИ

Музейні надбання Хемніца


Що таке Хемніц? Це індустріальне місто, велике, з висотками і першим в Німеччині багатоповерховим паркуванням, але з ритмом життя затишного невеликого міста. Тут є місця, де можна працювати, і є місця, де можна відпочивати.


Автобус Київ - Хемніц

 
Дістатися до цього чудо-міста з особливою атмосферою легко. Так як Хемніц - затишне місто, то і їхати до нього треба на комфортабельному транспорті - автобусі. Підшукати собі підходящий рейс ви можете в будь-який момент. Варто відкрити розклад рейсів на сайті, і ви побачите всі автобуси Київ - Хемніц, ціни на квитки, знижки та інше.

Вибирайте те, що вам подобається, і сміливо купуйте квиток. Звичайно ж, ви можете також забронювати безкоштовно автобусний квиток і викупити пізніше. Але навіщо? Адже Хемніц - чудове місто з двома чудовими технічними музеями, виставкою робіт Отто Дікса і головою Маркса!

Автобусний квиток Київ - Хемніц подарує вам можливість подивитися, як змінилося індустріальне місто НДР за час незалежності в складі Німеччини.


Технічні музеї


У Хемніці два чудових музею, розташованих буквально в 700 метрах один від одного.

Перший - це музей саксонських автомобілів. Тільки тут ви зможете подивитися на всі автомобілі, мотоцикли, велосипеди, що були вироблені в Саксонії за ХХ століття. Експозиція музею затишна як дідусів гараж, з тими ж запахами, старими автомобілями.

Другий - індустріальний музей, розташований на величезній території колишньої фірми Schubert & Salzer. Тут ви зможете простежити всю індустріальну історію Саксонського Манчестера - саме так називають Хемніц.

У будівлі музею лили сталь, створювали покриття для танків за часів Другої світової війни, а раніше - випускали деталі. Вся ця історія відчувається і надає колорит експозиції музею. Підкреслюють добробут музею дерев'яна стелю і мозаїкова кахельна підлога, декоративні візерунки з вставками під мармур і кахель. Все це налаштовує на потрібний лад, і музей не знижує планку.

Експонати згруповані за тематикою, так що ви можете подивитися тільки те, що вам цікаво. Однак не відмовляйте собі в задоволенні подивитися всі повністю!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок