НАШІ РЕЙСИ

Поїздка мрії автобусом Київ-Дюссельдорф

Дюссельдорф вважається однією з культурних столиць Європи завдяки незчисленним скарбам художніх галерей і тижню високої моди. У зв'язку з цим сюди стікаються шанувальники прекрасного з усього світу, і купити квиток на автобус Київ-Дюссельдорф буває непросто.

Зручні замовлення - дистанційні

Звичайно, ніхто в наш час не шукає квитки на міжнародні рейси в касах автовокзалів. Важливо розуміти, що пасажирських перевізників чимало і, окрім прямих, завжди знайдуться транзитні автобуси. Всі можливі пропозиції доступні через інтернет в базах даних нашої компанії. Тут також можливо забронювати безкоштовно місце, і в очікуванні відправлення відповідно до обраного розкладу готуватися до зустрічі з Дюсельдорфом.

Динаміка в ногу з часом

Можливо, саме завдяки руйнуванням 1940-х рр. сучасний міський вигляд скоріше носить футуристичний характер. Його можна вважати справжнім німецьким полігоном для архітекторів нового часу.

Так, уваги заслуговує творіння Френка Гері - офісно-експозиційний комплекс Медіагавань (Medienhafen), побудований в стилі деконструктивізму. Всі будівлі комплексу, немов живі фігури, застигли в русі. Одні схилилися один до одного, інші дивляться в різні боки.

Дюссельдорфський театр виділяється своїми обтічно-вигнутими контурами, що нагадують кораловий риф. Чорний колір та хвилеподібну форму має виставковий центр К-20, де представлено мистецтво XX століття в стилях фовізм, експрессіоналізм, кубізм, дадаїзм, сюрреалізм і американський поп-арт.
 
Колекції К-21 XXI-го століття були розміщені в окремій будівлі Штендехаус, побудованому більше ста років тому в модерністській стилістиці. До недавнього часу в ньому засідав земельний парламент. Зібрання живопису скульптури старих майстрів, як і представників Дюсельдорфської академії мистецтв, розташувалися в палаці Кунстпласт, 1902 року побудови.

Крім новітньої забудови, мешканці Дюссельдорфа повноправно пишаються архітектурним ансамблем Ринкової площі з трьома флігелями Ратуші, кожен з яких будувався в різні епохи і має свій неповторний шарм, проте чудово гармоніює з сусідами.

Особливою гордістю є романська базиліка св. Ламберта з загостреною баштою XIII-XIV століть - саме з неї почалося розширення міста.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок