НАШІ РЕЙСИ

Подорож на північ Німеччини автобусом Київ-Гамбург


Гамбург вельми популярний не тільки завдяки високій фінансово-діловій активності міста. Являючись центром європейського культурного життя, гордий нащадок Ганзейського союзу і в наші дні зустрічає гостей з усього континенту.

Купити квитки онлайн - це зручно і сучасно

Не важливо, планували ви поїздку заздалегідь чи спонтанно вирішили відправитися в дорогу на гамбурзький джазовий фестиваль – рейси в цьому напрямку забезпечують різні перевізники, і транспорт є в різний час, відповідно до розкладу. Вибрати зручний час і забронювати безкоштовно місце в автобусі Київ-Гамбург на вигідних умовах, і навіть заощадити на ціні можна, не виходячи з дому - при купівлі квитків на сайті перевізника East West Eurolines.

Німецька Венеція

Перше що вражає в Гамбурзі - це кількість мостів і каналів. Їх тут більше, ніж венеціанських, лондонських і амстердамських разом узятих. Особливо примітний район Шпайхерштадте. Безліч багаторівневих складів з червоної цегли неоготичного вигляду немов піднімаються прямо з вод Ельби. Колись вони були торговими воротами Європи. Зараз вони перетворилися на сучасні культурні простори для виставок і заходів високого рівня.

 Старовинне німецьке місто сильно постраждало під час Другої світової, але все ж може похвалитися архітектурними ансамблями середньовічної забудови Альтштадта і Нейтштадта. Найбільш приваблива для туристів Ратушна площа з будівлею магістрату в неоренесансному стилі.

Візитною карткою вважається храм св.Михайла з найбільшим в ФРН баштовим годинником. З часів свого заснування він декілька разів перебудовувався після удару блискавки і сильної пожежі. Однак його не торкнулися бомбардування 1944 року. З його висоти відкривається прекрасний вид на околиці. Як, втім, і з верхньої платформи церкви святого Миколая. Власне, все, що залишилося від неї після бойових дій - неоготична дзвіниця, що служить похмурим і величним нагадуванням про події часів третього рейху.

Крім величезної кількості самих різних театрів і музеїв, Гамбург всесвітньо відомий міні-країною чудес, де постійно з'являються нові країни, так схожі на справжні. Всі вони пронизані мініатюрними рейками з десятками поїздів. Але навіть якщо ви вже безнадійно вийшли з дитячого віку, пам'ятайте про штаб-квартиру Hölsten і не сумуйте!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок