НАШІ РЕЙСИ

Подорож автобусом Київ-Ганновер


Щорічна міжнародна промислова виставка Hannover Messe - далеко не єдиний захід, яким адміністративний центр Нижньої Саксонії приваблює безліч відвідувачів. Місто з тисячолітньою історією і насиченим ганзейським минулим цікаве і з туристичної точки зору.
 

Купити квитки онлайн швидше, простіше і дешевше
 

Сьогодні, у вік високих швидкостей, рейс та перевізника, що вас влаштують, найліпше шукати через інтернет. У нас на сайті не складає труднощів дізнатися розклад, знайти рейс і тут же забронювати безкоштовно місця в автобусі Київ-Ганновер або відразу купити квиток.
 

Екскурсії Ганновером
 

Незважаючи на майже знищений міський ландшафт в ході бойових дій 1939-1945 рр., любителям традиційної німецької архітектури пощастить застати тут чимало свідчень колишньої величі епохи Ганзи.

XIV-XV століття відбилися в цегляних готичних фасадах будівель Старої Ратуші і лютеранського собору святих Георга і Якоба на Ринковій площі. А їх ровесниця церква святого Егідія в результаті бомбардувань перетворилася на руїни, і була залишена в такому вигляді на знак пам'яті про трагічні події XX століття.

Будівлю нового магістрату було збудовано в еклектичному стилі в 1901-1913 роках, і за формою вона нагадує щось середнє між палацом і замком, з боковими вежами і центральним куполом. До речі, ліфт, що піднімає відвідувачів на верхній оглядовий майданчик, не має аналогів в Європі, оскільки рухається параболічною траєкторією.

Улюблене місце для проведення часу в ганноверців - великий бароковий сад, заснований в 1666-1714 рр. як імітація Версальського. Він був колись частиною палацу-резиденції герцога Ганноверського. Резиденцію відновили, організувавши там музей карикатур імені Вільгельма Буша. У парку проводяться публічні фестивалі і вогняні шоу.

Ганноверські музейні фонди з’явилися і процвітають за рахунок щедрих пожертвувань меценатів, і можуть похвалитися як збірками старовинних артефактів (Museum August Kestner), так і значними колекціями сучасників (Springelmuseum).
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок