НАШІ РЕЙСИ

До серця Саксонії автобусом Київ-Лейпциг

Завдяки насиченому культурному життю, вищим навчальним закладам зі світовим ім'ям, промисловому ярмарку і чарівній атмосфері старого міста, напрямок Київ-Лейпциг є вельми популярним. При цьому зручний розклад, досить доступна відстань і висока якість європейських автотрас дозволяють віддати перевагу автобусу і заощадити на перельоті.

Плюси замовлень через інтернет

Дистанційно купити квиток в наші дні - значить позбутися від проблем стояння в чергах. Через наш сайт навіть безкоштовно забронювати вільні місця ви можете, не залишаючи свою зону комфорту. Система сама надасть вам на вибір доступні рейси, і вам залишиться тільки вибрати оптимальні умови і збиратися в дорогу, попутно вивчаючи путівники.

Вулиці Лейпцига

Незважаючи на те, що в ході останньої війни обличчя міста було в значній мірі спотворено, тут збереглося досить гідних пам'яток.

Збудовані в готичному стилі церкви св. Фоми XIV в. і Миколи XII в. - живі свідки найбільш яскравих подій Реформації, проповідей і релігійних диспутів Лютера. Двісті років тому тут творив і керував хором Бах. Зараз в них проводяться бахівські фестивалі.

Потрібно сказати, що зали лейпцизької філармонії Гевандхауса приймали в різні роки безліч композиторів, що стали класиками. Сама будівля була зруйнована бомбардуваннями, і нинішня збудована до 1982 року за часів НДР.

Неоренессансна Стара Ратуша 1556-57 рр. на Ринковій площі в наші дні представляє собою музей. А в порталі, крізь який легко потрапити на сусідню площу, можна помилуватися скульптурними фонтанами хлопчика і дівчинки, що купаються. Ці фонтани викликають асоціацію з брюссельськими побратимами.

Нова Ратуша в еклектичному стилі з'явилася на місці старовинного замку на рубежі XIX-XX. Головною вимогою до архітекторів було відтворення замкової вежі, що стала важливою прикрасою в загальному ансамблі.

Як не дивно, але за популярністю відвідування з будь-яким закладом в Лейпцигу може посперечатися працюючий з XV сторіччя льох Ауербаха, відомий на весь світ завдяки Фаусту Гете. Правда, потрапити туди без попереднього резервування нереально. Втім, місцеві паби молодшого віку не менш колоритні і гостинні.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок