НАШІ РЕЙСИ

Назустріч пригодам автобусом Київ-Лодзь

Розташований в ста двадцяти кілометрах від Варшави, Лодзь не менш цікава - як з ділової, так і з туристичної точки зору. Вона менше постраждала в ході війни, в порівнянні з Варшаваю, і зберегла своє яскраве історичне обличчя. Рейси з усієї Польщі та України в цьому напрямку регулярні, тому не складно вибрати в розкладі зручний час відправлення.

Купівля квитка онлайн

Знайти і купити квитки через інтернет - модно і зручно. Сучасний мандрівник не біжить на автостанцію стрімголов, розраховуючи, що для нього там приберегли посадочні місця за найбільш вигідною ціною. Ви можете з комфортом розташуватися в вашому кріслі і в пару кліків вибрати потрібний рейс у нас на сайті, забронювати безкоштовно квитки на автобус Київ-Лодзь – і збиратися в дорогу.

На перехресті чотирьох культур

Незважаючи на перші згадки про поселення ще в XIII столітті, місто розрослося і придбало свій неповторний архітектурний шарм за часів промислової революції XIX століття. Саме тоді туди потекли інвестиції в текстильний бізнес і виникли підприємства під патронатом єврейських, німецьких, польських і чеських промисловців. Варто зазначити, що до сумних подій 1939-45 рр. населення на три чверті складалося з євреїв, а в центрі височіла найбільша в Царстві Польському синагога.

Зосередження суспільного і культурного життя, а також основних визначних пам'яток - вулиця Пьотрковська. У минулому вона була головою міською артерією, і дала початок першим мануфактурам, банкам і палацам лодзінських нуворишів. Багато будинків зведено в еклектичному стилі, а також польського модерну і сецессіона. Як, наприклад, вілла Кіндерманна, де в наші дні розташована художня галерея.

Примітний неоренесансно-необарочний палац бавовняного короля Ізраїлю Познанського яскраво відображає суть епохи. Його фасад багато прикрашений рельєфними балконами і декорованими вікнами. Куполоподібний дах красномовно передає бажання господаря і його сучасників жити не гірше віденської аристократії. Крім того, сучасна Лодзь відома як польський Голлівуд, і кожен бажаючий може відвідати місцеву алею зірок кінематографа.
 
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок