НАШІ РЕЙСИ

Ренесанс зовсім поруч


Кожне місто на землі має свій неповторний характер. За прикладами не потрібно далеко їздити. Неймовірної краси приклад знаходиться зовсім недалеко від нашого кордону. І з комфортом проїхати маршрутом Київ - Люблін вам допоможе компанія «East West Eurolines».


Автобус Київ - Люблін


Таке ж вічно актуальне питання - як знайти хороший автобус. Навіть невеликі відстані потрібно проїжджати зі зручністю. На наших рейсах в салонах автобусів будуть і кондиціонери, щоб ви комфортно почували себе при будь-якій погоді, і доступ в Інтернет, і багато, багато іншого. Ми стежимо за тим, щоб наш розклад був зручним для максимальної кількості людей. Ви можете забронювати безкоштовно, а потім купити квиток, який вам сподобався. Ми пропонуємо цілий спектр методів оплати і знижки для наших постійних клієнтів. Це означає, що дорога в Люблін стане ще дешевша! А що вас чекає в Любліні?


Місто з особливим обличчям


Для того, щоб поїхати в Люблін, може знайтися чимало приводів. Оскільки це Польща і мовний бар'єр майже непомітний, європейська освіта, доступна в університетах Любліна, приваблює безліч студентів з України. Якщо ви вже не студент, Люблін може привабити вас трудовими контрактами. Тут завжди багато українців - вам буде комфортно серед своїх, та й їздити до родичів недалеко. Але також Люблін - місто неймовірної краси. Його архітектурний стиль називають люблінським ренесансом. Розквіт міста був пов'язаний з отриманням ним прав самоврядування. Разом з ними місто отримало можливість і необхідність зростати. Можна сказати, що Люблін - один з перших прикладів «планової забудови» - самобутньої і несхожої на жодне інше місто Європи. Цікаво? Приїжджайте і подивіться самі!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок