Напрям: Київ - Люблін (25 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Київ Люблін

08:00

відправлення

15 год 55 хв
час у подорожі
22:55

прибуття

13

вільних

Київ Люблін

08:00

відправлення

17 год 20 хв
час у подорожі
00:20

прибуття

11

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Ренесанс зовсім поруч


Кожне місто на землі має свій неповторний характер. За прикладами не потрібно далеко їздити. Неймовірної краси приклад знаходиться зовсім недалеко від нашого кордону. І з комфортом проїхати маршрутом Київ - Люблін вам допоможе компанія «East West Eurolines».


Автобус Київ - Люблін


Таке ж вічно актуальне питання - як знайти хороший автобус. Навіть невеликі відстані потрібно проїжджати зі зручністю. На наших рейсах в салонах автобусів будуть і кондиціонери, щоб ви комфортно почували себе при будь-якій погоді, і доступ в Інтернет, і багато, багато іншого. Ми стежимо за тим, щоб наш розклад був зручним для максимальної кількості людей. Ви можете забронювати безкоштовно, а потім купити квиток, який вам сподобався. Ми пропонуємо цілий спектр методів оплати і знижки для наших постійних клієнтів. Це означає, що дорога в Люблін стане ще дешевша! А що вас чекає в Любліні?


Місто з особливим обличчям


Для того, щоб поїхати в Люблін, може знайтися чимало приводів. Оскільки це Польща і мовний бар'єр майже непомітний, європейська освіта, доступна в університетах Любліна, приваблює безліч студентів з України. Якщо ви вже не студент, Люблін може привабити вас трудовими контрактами. Тут завжди багато українців - вам буде комфортно серед своїх, та й їздити до родичів недалеко. Але також Люблін - місто неймовірної краси. Його архітектурний стиль називають люблінським ренесансом. Розквіт міста був пов'язаний з отриманням ним прав самоврядування. Разом з ними місто отримало можливість і необхідність зростати. Можна сказати, що Люблін - один з перших прикладів «планової забудови» - самобутньої і несхожої на жодне інше місто Європи. Цікаво? Приїжджайте і подивіться самі!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок