Напрям: Київ - Мюнхен (23 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Київ Мюнхен

06:00

відправлення

30 год 5 хв
час у подорожі
11:05

прибуття

10

вільних

Київ Мюнхен

06:00

відправлення

30 год 5 хв
час у подорожі
11:05

прибуття

9

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Найвеселіше місто Німеччини

Чи знаєте ви, що Баварія - це зовсім інша, відмінна від всієї Німеччини місцевість? У жителя Баварії відмінний від типового німця характер і уклад життя. Але це не змінює того, що добиратися туди треба з комфортом, і бажано - недорого. Як же туди їхати?

Автобус Київ-Мюнхен

В першу чергу вам необхідний хороший перевізник. Це гарантія того, що маршрутом Київ-Мюнхен ви поїдете в комфорті, з Інтернетом в салоні, з кондиціонером та іншими зручностями. Знайти такі автобуси можна в компанії «East West Eurolines». У розкладі на нашому сайті ви можете побачити всі наявні рейси. В окремому розділі ви можете вивчити умови надання знижок. Ви можете забронювати безкоштовно або одразу купити квиток, сплативши його одним із способів, які у нас вказані. Вже сплачений квиток прийде до вас на електронну пошту, і ви зможете його роздрукувати.

Вічне свято по-баварськи

Маршрут Київ-Мюнхен приведе вас до прекрасного, веселого міста! Для багатьох воно міцно і назавжди асоціюється зі святом «Октоберфест». Впізнавані національні вбрання, офіціантки, що несуть в кожній руці відразу по сім величезних кухлів... Так, це головний німецький фестиваль пива! Однак Мюнхен - це ще й гарне місто, що знаходиться в передгір'ях Альп, серйозний освітній центр з незабутньою баварською архітектурою і місцевою кухнею. Якщо ви скучили за гірськолижним відпочинком, шлях ваш з високою ймовірністю буде пролягати саме через Мюнхен. Краса міста і баварські ковбаски вас чекають! А ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб ваша поїздка пройшла максимально легко і комфортно!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок