Напрям: Київ - Ополе (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Київ Ополе

08:00

відправлення

20 год 35 хв
час у подорожі
03:35

прибуття

17

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Київ-Ополе


 
Поїздки до прекрасних місць дивні і радісні. Але перш за все поїздка Київ-Ополе повинна бути комфортною. І допоможе вам у цьому компанія «East West Eurolines», яка і надає комфортабельні автобуси.
 

Автобус Київ-Ополе


Ви можете купити квиток Київ-Ополе на нашому сайті ewe.ua. Всі автобуси, які обслуговують рейси нашої фірми - сучасні і комфортабельні. Це означає, що ви поїдете в автобусі з кондиціонером, з можливістю доступу до Інтернету та іншими зручностями. На сайті ви знайдете розклад рейсів, актуальні акції та інформацію про програму лояльності. Ви можете спочатку забронювати безкоштовно потрібний квиток, а потім сплатити його будь-яким із запропонованих нами способів, онлайн або оффлайн. Після цієї процедури квиток ми надішлемо вам в електронному вигляді, і вам залишиться лише роздрукувати його на простому аркуші паперу. Віддайте роздруківку водієві, і вперед!


І піснею повняться серця


Для багатьох Ополе - лише можливість заробити або отримати освіту. І правда, дипломи тутешніх установ вищої освіти - це дипломи європейського зразка. Тут є можливість заробити трудовому контрактникові, яких чимало їде з України. Але ще Ополе - це древнє Польське місто, зі збереженими в цілості церквами, будинками і палацами знаті минулих століть. Саме в Ополе проводиться знаменитий щорічний пісенний фестиваль. Якщо навіть ви не знали про нього раніше, але вам пощастило опинитися в Ополе в дні його проведення - відвідайте його неодмінно. Спогади на все життя вам забезпечені!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок