НАШІ РЕЙСИ

Концептуальна подорож Київ-Оснабрюк

 
Рейси до Нижньої Саксонії популярні завдяки Бремену, Мюнстеру і Кельну. Однак Оснабрюк цікавий не тільки близьким розташуванням до них і можливістю прямувати автобусом від одного осередку пам'яток до іншого. Саме тут вирішувалися долі протистояння римлян і германців дві тисячі років тому, а також католиків і протестантів - в середині XVII століття. Сьогодні ж Оснабрюк справляє враження старовинного затишного німецького містечка.
 

Купити квитки в потрібній компанії
 

Завзятим мандрівникам добре відомо: чим більший досвід міжнародних поїздок, тим надійніший сам перевізник. В цьому відношенні EastWestEurolines - гідний варіант. У нас є рейси до самих різних куточків європейського континенту. Ви легко знайдете розклад і зможете забронювати безкоштовно місце в салоні автобуса Київ-Оснабрюк або відразу купити квиток.

 
Від битв народів до основ пацифізму

 
У Тевтобурзькому лісі завдяки детальній реконструкції подій у туристів є можливість дізнатися більше про баталії між римськими легіонами і німецькими племенами, після якої імперія змушена була покинути територію між Рейном і Ельбою.

Втім, саме поселення тут виникло значно пізніше, при Карлі Великому, що завоював ці землі та запровадив на них єпископство. При ньому ж була заснована гімназія Каролінум - осередок середньовічної освіти.
Згодом росло економічне значення міста і кількість величних храмів, що і зараз виділяються на фоні основної забудови дорогоцінними каменями в короні. Романська церква святого Петра, відома з XI ст. Готичні собори святої Марії, Катерини, Іоанна виказують своїми лініями і грандіозністю розмірів геній архітекторів минулих темних століть. Про мракобісся того періоду зберігають пам'ять експозиції в Букструмській вежі, присвячені полюванню на відьом XVI-XVII ст.

Домінантою Ринкової площі є старовинна Ратуша, прикрашена башточками і статуями німецьких імператорів. Саме в її залах був укладений Вестфальський мир 1648 року. Її стіни обвішані портретами посланників і монархів Франції, Німеччини і Швеції, які брали участь в переговорах, в результаті яких не тільки закінчилася тридцятирічна війна, але й був встановлений принцип віротерпимості.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок