НАШІ РЕЙСИ

Слідами казки


Прага – саме казкове місто Європи. Тому до вибору транспорту і перевізника варто поставитися уважно, щоб і шлях туди був казковим. Звертайтеся до компанії «East West Eurolines» - вас чекають комфортабельні автобуси і доступні ціни на квитки!


Автобус Київ - Прага


Багато років досвіду на ринку пасажирських перевезень допомогли нам сформувати політику компанії. В її основі лежить увага до клієнта, надійність і безпека. Наші автобуси регулярно проходять техконтроль і своєчасно ремонтуються, що забезпечить вам приємну і безпечну поїздку.
 
На сайті ewe.ua ви побачите розклад рейсів Київ-Прага, вартість квитків та інфо про акції та програму лояльності. Ви можете попередньо забронювати безкоштовно місце в автобусі, а можете відразу купити квиток, сплативши його зручним способом.


Прага - місто ста життів


Після приїзду до Праги ви кожен день будете проживати ціле життя: бродити вуличками Вишеграду, гуляти Карловим мостом, снідати в чудових міських кав'ярнях, обідати в ресторанах знаменитої чеської кухні, а між ділом - відвідувати дивні празькі музеї. Наприклад, музей іграшок або музей абсенту. Прага дивує і зачаровує кожен день, і за короткий термін це місто не оглянути. Краще їхати сюди під час відпустки, щоб вистачило часу на все!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок