НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Київ-Радом

 
«East West Eurolines» - надійний перевізник з багаторічним досвідом в області пасажироперевезень. На цьому сайті ви можете купити квиток на сучасний комфортабельний автобус нашої компанії.
 

Автобус Київ-Радом

 
Наш автопарк - це автобуси вітчизняного та європейського виробництва, оснащені інтернетом, кондиціонером та іншими зручностями. Вони регулярно проходять техогляд, тому на вас чекає безпечна і приємна поїздка.
 
У розкладі рейсів ви знайдете ціни на квитки і іншу корисну інформацію: актуальні акції та знижки. Зверніть увагу, у нас є програма лояльності, завдяки якій можна економити до 25% від вартості замовлення.
 
Ви можете забронювати безкоштовно місце в салоні на сайті ewe.ua, сплативши своєчасно замовлення зручним вам способом. Квиток ми вам надішлемо на електронну пошту. Роздрукуйте його, і в дорогу!
 

Маловідома колишня столиця Польщі

 
Майже ніхто не знає, але Радом свого часу виконував функції столиці Польщі. Коли король Казимир відбув до Литви, в Радомі була укладена унія, що передувала подальшому союзу Польщі з Литвою і створенню Речі Посполитої. Сьогодні Радом – величезний спогад про минулі часи. У місті зберіглося дуже багато будівель в готичному стилі. Гуляючи його вулицями, відчуваєш, що потрапив в минуле. У той же час тут проходить авіашоу, і можна побачити найсучасніші винищувачі. У ці моменти стає зрозуміло, що час - поняття відносне, а в Радомі минуле і майбутнє сплелися воєдино.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок