НАШІ РЕЙСИ

Хор хлопчиків в Регенсбурзі


Багато хто знає про знаменитий хор Баха з Лейпцига, але хто сказав, що це був єдиний знаменитий хор Німеччини? У Німеччині безліч прекрасних голосів, які тисячоліттями збиралися в церковні хори.
 

Автобус Київ - Регенсбург: вартість квитка


Прослухати ці співи можна і зараз, адже хор хлопчиків «Регенсбурзькі церковні горобці» співає і зараз. Найкраще приїхати сюди на Різдво на одному з комфортабельних автобусів Київ - Регенсбург. Це подарує вам незабутні враження, дозволить побувати на справжньому середньовічної ярмарку, послухати хор і купити подарунки для друзів і знайомих на рік вперед.

Купити квиток на автобус можна вже зараз. Все просто: варто лише обрати відповідний за часом рейс з величезного списку. Актуальний розклад рейсів Київ - Регенсбург є на сайті в будь-який момент. Безліч варіантів поїздки, знижок і приємних сюрпризів. Також ви можете забронювати безкоштовно квиток на автобус і викупити його пізніше. Автобусний квиток - це ваш пропуск у справжнє свято. Одного разу побувавши в Регенсбурзі, ви більше не захочете залишатися на свята вдома!


Собор Святого Петра


Місце, де виступають «Горобці», саме по собі примітне. Це архітектурний шедевр, розглядати який потрібно неодмінно з біноклем. Не всяке око вловить всі деталі готичних фігур, химерних орнаментів, балюстрад та інших численних прикрас собору. Інтер'єр і екстер'єр будівлі розбурхує свідомість, відкриває її назустріч музиці.

Найкраще насолоджуватися духовною їжею в компанії їжі фізичної, матеріальної: смачних сосисок, гарячої кави, повітряних тістечок. Все це ви знайдете за столиком вуличного кафе, наприклад, поруч з Haus an der Heuport. Це один з багатьох будинків-замків знаті, що збереглися. Хто б не хотів пожити як принцеса або могутній кюрфюрст? Зараз ви можете спробувати пожити в такому замку, оселившись в одній з кімнат місцевого готелю.

Бажаєте спробувати такого життя? Тоді вперед, купувати квиток і вирушати в дорогу!

Помилка

Ок
Відміна
Ок