НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Київ-Ряшів


«East West Eurolines» - перевізник з великим досвідом роботи, який заслужив довіру мандрівників. На нашому сайті ви можете онлайн купити квитки на комфортабельні автобуси по Україні та до країн Європи.
 

Автобус Київ-Ряшів

 
На сайті ewe.ua ви можете вивчити розклад рейсів Київ-Ряшів, довідатися про ціни на квитки, а також про акції і знижки, і обрати оптимальний варіант. Ми пропонуємо сучасні туристичні автобуси, оснащені бездротовим Інтернетом в салоні, зручними сидіннями і кондиціонерами. Подивіться на сайті галерею з фотографіями, щоб ознайомитися з моделями автобусів.
 
Ви можете попередньо забронювати безкоштовно обране місце в салоні з подальшою оплатою, а можете відразу викупити квиток. Сплатити замовлення можна як онлайн на сайті, так і готівкою в офісі, в терміналі або в банку грошовим переказом. Після здійснення платежу просто завантажте квиток з електронної пошти, куди він буде висланий, і роздрукуйте.
 

Їдемо у Ряшів


Ряшів розташований на південному сході Польщі, на річці Віслок. Тут розвинені машинобудування, харчова і легка промисловість. Місто є значним транспортним центром, а недалеко від нього знаходиться міжнародний аеропорт. Ряшів відомий серед вчених як центр русистики - тут можна вивчати російську мову як іноземну. Однак тут знайдеться чимало цікавого і для туристів.
 
У Ряшівському краєзнавчому музеї можна ознайомитися з історією та звичаями регіону, оглянувши експозиції з археології, історії, мистецтва, а також інші колекції музею. Особливо цікавою для туристів є експозиція, розміщена по ходу туристичного підземного маршруту під Ринковою площею. Там можна побачити експонати ще з часів заснування міста - 14 століття.
 
Інші популярні пам'ятки:
 
 
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок