НАШІ РЕЙСИ

Подорож до Штутгарта автобусом

Київ-Штутгарт - напрямок, який користується популярністю, не тільки завдяки зростанню ділової активності наших громадян, але і завдяки культурно-історичним пам'яткам старовинного німецького міста. Автобус Київ-Штутгарт відвезе вас до місця призначення швидко, недорого і з комфортом.

Простий і доступний спосіб купити квиток

Розклади автовокзалів онлайн не завжди містять актуальну інформацію, а сервіс вокзальних кас здатний відлякнути не тільки рафінованих європейців. Краще звернутися до зручної пошукової системи на нашому сайті і за пару хвилин визначитися з рейсом, обрати найбільш вигідну ціну і забронювати безкоштовно потрібну кількість місць для себе і супутньої групи підтримки.

Прогулянки містом

За іронією долі, місто отримало свою назву і було засноване завдяки кінській силі. З 950 року тут розводили коней, і дослівно Stutengarten може означати «сад при стайні».

Незважаючи на руйнування, тут збереглося або було відновлено чимало пам'яток архітектури часів середньовічної величі міста.

Так, на палацовій площі Schlossplaz розташовується старий замок з вежами. Його суворий фортечний вигляд в значній мірі пом'якшений перебудовами в період панування ренесансу в XVI столітті. Поруч стоїть і Новий бароковий палац XVIII століття.

Монастирська церква, одна з найдавніших збережених, побудована в романському стилі в X столітті. Згодом до неї були добудовані готичні вежі, що стали візитною карткою міста.

Штутгартський театр, побудований під явним впливом модерну в 1909-12 роках, став однією з небагатьох будівель, що не уникли бомбардувань Другої світової.

Національна художня галерея розділена на локації. Роботи старих майстрів від відродження до романтизму займають класичну будівлю 1843 року. Сучасному мистецтву були відведені павільйони, виконані в дусі постмодернізму.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок