Напрям: Краків - Долина (23 серпня)

Маршрут Час Місця Ціна

Краків Долина

20:30

відправлення

10 год 5 хв
час у подорожі
07:35

прибуття

4

вільних

Краків Долина

23:00

відправлення

9 год 35 хв
час у подорожі
09:35

прибуття

1

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Чому ми так любимо подорожувати

У багатьох з нас є хобі. У когось хобі - це збирати марки, а у когось - подорожі. Вони дарують незабутні враження, що будуть з нами все життя. Також з їх допомогою можна вивчати мови і відкривати для себе нові культури і традиції.

Автобус Краків-Долина: купити квитки у перевізника

Щоб подорожувати з комфортом і задоволенням, краще користуватися послугами автотранспортної фірми, а не посередника. Так ви будете мати гарантію того, що автобус приїде чітко за графіком, і довезе вас до пункту призначення вчасно. Одним з кращих перевізників на українському ринку є компанія «East West Eurolines». Ми пропонуємо своїм клієнтам квитки на рейси за найвигіднішою вартістю. На нашому сайті ви знайдете безліч напрямків по Україні і до країн Європи. Також на порталі можна легко забронювати безкоштовно і купити квиток на автобус Краків-Долина. Скориставшись нашими послугами, ви гарантовано відправитеся в дорогу на сучасному транспортному засобі, обладнаному м'якими відкидними сидіннями, кондиціонером, туалетом і розетками. Ми пропонуємо своїм клієнтам накопичувальну систему знижок. Для їх отримання вам необхідно збирати квитки і обмінювати їх на іменні дисконтні карти. У компанії працюють тільки компетентні менеджери. Вони завжди готові підібрати розклад і допомогти забронювати безкоштовно квитки на рейси. Зазначимо причини, за якими вам варто купити квиток на автобус Краків-Долина саме на сайті компанії «East West Eurolines»:

Поїздка до Долини

Долина - українське місто, яке розташоване в Івано-Франківській області. У його центрі знаходиться озеро з мальовничим парком. Тут можна помилуватися старовинними будівлями, які вціліли під час двох світових воєн. В Долині функціонує краєзнавчий музей «Бойківщина». Там представлені експонати, що розповідають про традиції та побут бойків. Також туристам варто відвідати:

Помилка

Ок
Відміна
Ок