НАШІ РЕЙСИ

Морський напрямок - рейс Краків-Херсон


Після столичного лоску Кракова приморський шарм Херсона зовсім не здається провінційним. Це портове місто, незважаючи на посилання до стародавнього Херсонесу Таврійського, відносно молоде і є ровесником США. Його динамічний розвиток на рубежі XIX-XX ст. мав спільні риси із заокеанськими побратимами, що відбилося на архітектурі історичного центру.
 

Як просто купити квитки на автобус Краків-Херсон


Вирушаючи у захопливу подорож, важливо подбати про надійність перевізника. Компанія East West Eurolines за багато років накопичила солідний досвід в пасажирських перевезеннях. За основу своєї політики ми беремо комфорт клієнта і пунктуальність, тому нам довіряють. Заздалегідь забронювати безкоштовно місця в нашому автобусі нескладно, це можна зробити в будь-який зручний момент у нас на сайті ewe.ua. Розклад рейсів за потрібним вам маршрутом доступний цілодобово, і купити квиток легко за пару хвилин.
 

Херсонські пам'ятки


Херсон за правом зветься воротами Таврії. Його будівництво в гирлі Дніпра і на кордоні з Кримом було обумовлене спочатку військовими потребами - Російська імперія воювала з Османською за причорноморські землі. Однак досить скоро збудовані фортеці пішли в минуле, і до наших днів майже поглинулися парком. Однак місто росло й розвивалося завдяки морській і річковій торгівлі.
З потьомкінських часів зберігся Спаський Собор, при якому ясновельможний князь був похований. Назву йому було дано царицею під час її великого кримського вояжу. Однак в народі його прозвали Єкатерининським.

Окрім російських солдатів і українських козаків Дніпровської флотилії, в числі засновників Херсона було чимало іноземців. Тому по сусідству з православними храмами досить швидко з'явилися католицькі архітектурні шедеври, наприклад, костел Святого Серця Ісуса. Також до наших днів зберіглася оригінальна синагога Хабад, виконана в модерновій манері.

Центральні вулиці рясніють сміливим і гармонійним поєднанням стилів. Так, за проектом Мінкуса вибудувана унікальна в своїй стилістиці Ратуша. Сьогодні тут художній музей. Не менше чіпляє погляд колишнє британське консульство. Його фасад увібрав у себе мавританські і староанглійські мотиви.

Апогей херсонського модерну і дореволюційного функціоналізму – «Шухівська вежа» маяка, що представляє собою один сталевий каркас.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок