НАШІ РЕЙСИ

Зручний рейс Краків-Хмельницький

 
Вигідне розташування Хмельницького сприяє поїздкам до сусідньої Польщі. Тут сходяться географічні ареали Поділля, Полісся, і досить близько до Галичини, що дозволяє об'їжджати навколишні пам'ятки автобусом. Даний регіон буде цікавий для польських туристів, так як історично пов'язаний з минулим їхньої країни.


Вибір перевізника


Якою б короткою не була дорога Краків-Хмельницький, комфорт в дорозі є запорукою гарного враження від усієї подорожі. Тому так важливо довірити цю місію перевіреній, надійній компанії. Рейси автоперевізника East West Eurolines численні, автобуси прямують за розкладом, а оператори завжди раді допомогти клієнтам. За допомогою інформаційних технологій не складає труднощів купити квитки або заздалегідь забронювати безкоштовно місця в автобусі прямо на нашому сайті, не виходячи з дому.


Прогулянки Хмельницьким

 
Нинішню назву місто отримало після Другої світової, а раніше - більше тисячі років - він був відомий під іменами Плоскорів і Проскурів. Його розвиток був пов'язаний з необхідністю відбиття татарських набігів і будівництвом фортечних споруд. Сьогодні від могутнього замку, розташованого на острові на злитті річок Південного Бугу та Плоскої, не залишилося нічого, крім найменувань вулиць, зелені парків і легенд.

За часів панування Речі Посполитої архітектурною домінантою в місті був костел св. Анни, кошти на будівництво якого виділив коронний гетьман Замоський. Йому не судилося пережити 30-і роки 20-го століття, час боротьби з релігійним культом - він був підірваний. Собору Різдва Богородиці пощастило більше, і тепер це найстарший будинок в Хмельницькому.

Міська забудова залишалася переважно дерев'яною до середини XIX століття, коли чергова пожежа знищила майже всі будівлі. До того моменту спостерігався економічний підйом, і історичний центр надбав оригінальних еклектичних рис із вкрапленнями модерну. Один з найколоритніших триповерхових будинків тієї епохи належав «королю шипучих напоїв» Соломону Бараку. Сучасники називали його воду «королівською».

Нехай зараз «королівської води» в місті вже нема, та чарівність залишилась. Беріть автобусні квитки у нас на сайті ewe.ua і вирушайте на приємну прогулянку до Хмельницького!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок