НАШІ РЕЙСИ

Фольклорний рейс Краків-Одеса

 
Як би не був гордий своїм легендарним походженням і насиченою історією Краків, «столиця гумору» біля Чорного моря непереможна в чарівності приморських бульварів. І не тільки у весняний суботній вечір, коли цвітуть каштани, а маленькі дворики наповнюються запахом смаженої риби. Сміх подовжує життя, і одесити пустили його енергію на користь суспільству. Щорічна першоквітнева «Гуморина» приваблює натовп шанувальників одеського шарму в той період, коли з'являтися на пляжах ще зарано.
 

Дорожні збори: купити квиток онлайн

 
Збираючись у поїздку Краків-Одеса, першочергове завдання - купити квитки на автобус. Чим надійніше перевізник - тим більше шансів, що після подорожі в пам'яті залишаться виключно приємні враження. Компанія East West Eurolines здійснює рейси по всій Європі вже багато років. Ми орієнтовані на комфорт своїх клієнтів. Забронюйте безкоштовно місця в автобусі, сплатіть зручним вам способом– онлайн чи готівкою, і ви доберетеся до пункту призначення за розкладом і без пригод.


Повітря Одеси


В першу чергу Одеса завжди розвивалася завдяки комерційним успіхам його жителів. Тому в місті можна побачити монумент хабарю. Легенда свідчить, що після приходу до влади імператор Павло I, з самого початку налаштований проти проектів Катерини II, вирішив урізати фінансування нового поселення. Однак зацікавлені в розвитку своїх ремесел і торгівлі городяни спорядили спеціальне посольство з подарунками, серед яких було удосталь мандаринів. Саме цей плід задобрив монарха і вирішив результат справи. Він був увічнений в скульптурній композиції, що не менш значуща, ніж пам'ятник засновникам міста.

Безумовною одеською візитною карткою є Потьомкінські сходи. До світлого князя вона відношення не має. Ця назва за нею закріпилася за радянських часів на честь повстання на броненосці «Потьомкін». Спорудив же її у подарунок коханій дружині губернатор Воронцов, в чиєму особняку зупинявся великий поет і великий поціновувач жіночої компанії Пушкін.

Про високий рівень культури і особливий статус міста свідчить будівництво Оперного театру в 1884-1887 рр., з оригінальною архітектурою. На рубежі XIX-XX ст. був забудований нинішній історичний центр міста. У цих будівлях чітко простежується тяга містобудівників до декоративності, а також вплив різних архітектурних і національних традицій.

Якщо після прогулянок пішохідною Дерибасівською вам стало занадто жарко, рекомендуємо відвідати ще одну одеську пам'ятку - найдовші в світі міські катакомби, що нагадують про контрабандистів і партизанів.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок